Nie mogę zalogować się na konto administratora

Przepraszam jeśli piszę w złym miejscu, ale dopiero się zarejestrowałam. Mam ogromny prolem. 2 dni temu siostra zminiła mi hasło do konta (zwykły urzytkoownik, jedyny na komputerze), później zostawiła go zalogowanego więc próbowałam je zmienić, ale jedynie stworzyłam nowe na które nie znała hasła. Weszłam na nie i zmieniłam je w Panelu Sterowania na administratora (żeby zmienić hasło na tamtym). Aby później nie musieć znowu czegoś szukać zostawiłam je, ale postanowiłam ukryć (regedit Windows N i klucz) niestety nie wczytałam się za bardzo w temat i wyłączyłam komputer. Teraz nie mogę zalogować się na tamte konto (nie ma go w panelu logowania, a jakiekolwiek skróty klawiszowe nie działają). Szukałąm w internecie, ale nic nie działało, bo teraz nie mogę zminić wartości w regedit, ani włączyć cmd jako administrator, ani zmienić w kontach w panelu sterowania. Próbowałam to zmienić w trybie awaryjnym, ale tam też nie mam dostępu (pojawia się informacja o wpisaniu hasła administratora ale nie mam gdzie go wpisać).

Bardzo proszę o pomoc, bo nie mogę nic zainstalować! Jeśli można to dość prosto opisane, bo w informatyce nie jestem biegła.

Skorzystaj z przywracania systemu ktore-programy-moge-usunac-t483768.html?hilit=przywracanie#p3048980 w normalnym trybie, w trybie awaryjnym, albo po uruchomieniu komputera z płyty i wyborze opcji Napraw komputer. Patrz pkt. 1 w temacie: problem-uruchomieniem-systemu-t491976.html

Przy logowaniu dwukrotnie użyj kombinacji Alt+Ctrl+Del a pojawi Ci się okienko gdzie możesz wpisać nazwę dowolnego użytkownika (i hasło).

to nie działa w 7 (sprawdzałam)

nie mam problemu na zalogowanie się na zwykłe konto tylko na administratora.

Witam

czy to nie zadziała

http://www.dobreprogramy.pl/Windows-Vis … 16973.html

nie mogę otworzyć wiersza poleceń jako administrator - pojawia się ten komunikat o wpisaniu hasła (tylko nie ma gdzie)

Dlaczego nie spróbujesz przywracania systemu? Nieważne jakie masz konto, jeżeli nie możesz uruchomić systemu w trybie awaryjnym i zalogować się na konto administracyjne,to uruchom komputer z płyty Windows 7, opcja Napraw komputer, opcja przywracanie systemu. Albo SFC - pkt. 2 w temacie: problem-uruchomieniem-systemu-t491976.html

Witaj

sprawdż jeszcze taką metode

http://www.komputerswiat.pl/poradniki/p … ows-7.aspx

odnosze się do tego :

Próbowałam to zmienić w trybie awaryjnym, ale tam też nie mam dostępu (pojawia się informacja o wpisaniu hasła administratora ale nie mam gdzie go wpisać).

A jak masz okienko wiersza poleceń, to w nim wpisz:

runas /user:administrator cmd.exe

i wtedy powinien się zapytać o hasło (konta administrator).

zapytało o hasło ale nie dało się wpisać (jakby klawiatura nie działała)

i

mam laptopa i miałam już zainstalowanego windowsa, ale poszukam i może jakąś znajdę

Dziękuje za rady i mam nadzieję, że wpadnie ktoś na jeszcze jakiś pomysł.

Jeżeli z przywracaniem systemu w trybie awaryjnym są problemy, to można uruchomić komputer z płyty Windows i stamtąd spróbować.

Jeżeli nie masz płyty z Windowsem, to też da się coś z tym zrobić - http://www.fixitpc.pl/topic/54-winre-me … prawczych/, konkretnie na część: “Żadna z powyższych metod nie jest dostępna” i tam “Windows 7 / Vista Recovery Disc (x86/x64)”.

Właśnie coś takiego jak kolega podał tylko u mnie tak to przedstawione

czy będziesz w stanie takie coś zrobić

http://techformator.pl/jak-stworzyc-dys … covery-cd/

P.S

tam coś wsponiałaś,że klawiatura nie reaguje,weź sobie sprawdż tym system

http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html

jak oczywiście dasz rade przeskanować