Nie mogę zalogować się na konto Google, Android 2.3.6

Cześć.

Mam Samsunga z czystym Androidem 2.3.6. Problem w tym, że nie mogę zalogować się na konto Google, pomimo wpisania prawidłowych danych logowania, jest informacja że nie można zalogować, gdyż login, czy też hasło są nieprawidłowe. Posiadam jeszcze LG z Androidem 4+ i tam loguję się bez problemu z takimi samymi danymi logowania. Na Samsungu jakiś czas temu mogłem spokojnie logować się tymi samymi danymi. Inne dane logowania też nie działają. Samsung działał wcześniej na CM 10 i logować się mogłem, wróciłem wczoraj na czysty 2.3.6 i zalogować się nie mogę. Reinstalowałem Androida, jak i robiłem hard reset, lecz to nie pomaga. Jakieś pomysły? Dzięki. 

Podobno coś jest z googlem teraz, że poprzedni użytkownik na tym smartfonie musi się wylogować czy tam usunąć to urządzenie żebyś Ty mógł się zalogować.

No okej, masz jakieś namiary na to?

Wyczyszczenie danych Usług Google itp. by nie pomogło?

zaloguj się na google na komputerze na to konto co ci nie działa na telefonie. Wejdź we moje konto, wyskoczy ci takie okno z trzema dużymi zakładkami. W zakładce “Logowanie i bezpieczeństwo” masz podkategorie “połączone aplikacje i witryny”. Przewijaj stronę aż zobaczysz opcje “zwezwalaj na mniej bezpieczne aplikacje” i upewnij się że opcja jest włączona. Miałem identyczny przypadek, mój LG L3 z andkiem 2.3.6 po hard resecie nie chciał się zalogować (dobre a hasło, ale nie działa) i mi to pomogło.

Wujek Google ma chyba początki altzheimera skoro nie pamięta starszych wersji andków i traktuje je jako “mniej bezpieczne”

mam nadzieję, że pomoże,

pozdrawiam

 

Nie tyle altzheimer co próba wymuszenia na użytkowniku nabycia nowszego Androida, czyli siłą rzeczy kupna nowego telefonu ^^

Dzięki CI bardzo kolego. Sprawa rozwiązana. Pozdrawiam.