Nie mogę zalogować się na konto Google, Android 2.3.6

Cześć.

Mam Samsunga z czystym Androidem 2.3.6. Problem w tym, że nie mogę zalogować się na konto Google, pomimo wpisania prawidłowych danych logowania, jest informacja że nie można zalogować, gdyż login, czy też hasło są nieprawidłowe. Posiadam jeszcze LG z Androidem 4+ i tam loguję się bez problemu z takimi samymi danymi logowania. Na Samsungu jakiś czas temu mogłem spokojnie logować się tymi samymi danymi. Inne dane logowania też nie działają. Samsung działał wcześniej na CM 10 i logować się mogłem, wróciłem wczoraj na czysty 2.3.6 i zalogować się nie mogę. Reinstalowałem Androida, jak i robiłem hard reset, lecz to nie pomaga. Jakieś pomysły? Dzięki. 

(Kitas5) #2

Podobno coś jest z googlem teraz, że poprzedni użytkownik na tym smartfonie musi się wylogować czy tam usunąć to urządzenie żebyś Ty mógł się zalogować.

No okej, masz jakieś namiary na to?

(PYZ24) #4

Wyczyszczenie danych Usług Google itp. by nie pomogło?

(A6m3zeroms) #5

zaloguj się na google na komputerze na to konto co ci nie działa na telefonie. Wejdź we moje konto, wyskoczy ci takie okno z trzema dużymi zakładkami. W zakładce “Logowanie i bezpieczeństwo” masz podkategorie “połączone aplikacje i witryny”. Przewijaj stronę aż zobaczysz opcje “zwezwalaj na mniej bezpieczne aplikacje” i upewnij się że opcja jest włączona. Miałem identyczny przypadek, mój LG L3 z andkiem 2.3.6 po hard resecie nie chciał się zalogować (dobre a hasło, ale nie działa) i mi to pomogło.

Wujek Google ma chyba początki altzheimera skoro nie pamięta starszych wersji andków i traktuje je jako “mniej bezpieczne”

mam nadzieję, że pomoże,

pozdrawiam

(PYZ24) #6

Nie tyle altzheimer co próba wymuszenia na użytkowniku nabycia nowszego Androida, czyli siłą rzeczy kupna nowego telefonu ^^

Dzięki CI bardzo kolego. Sprawa rozwiązana. Pozdrawiam.