Nie mogę zalogować się na konto Google

Witam. Kilka dni temu zdecydowałam się na hard reset telefonu Samsung Galaxy J1. Teraz nie mogę zalogować się na konto Google. Wszyskie dane wpisuję prawidłowo, lecz pojawia się komunikat “Nie można się zalogować. Podczas próby połączenia się z serwerem Google wystąpił problem. Spróbuj później.” Z kolei, gdy chcę utworzyć nowe konto Google, to niezależnie, jaki podam e-mail, pojawia się informacja “Nazwa jest niedostępna.” Wersja Androida to 4.4.4. Dodam, że mam bardzo dobry dostęp do sieci Wifi. Proszę o pomoc.

Proponuję wpierw sprawdzić czy podając takie same dane do logowania uda ci się dostać do konta z innego urządzenia (pc, tablet ,).

Z tego co pamiętam to przyczyną może być to że zmieniłeś hasło i przywróciłeś telefon do ustawień fabrycznych a nie odczekałeś kilku dni, i nie możesz się zalogować na konto bo to jest zabezpieczenie od samsunga.

Tu jest mój poradnik do odratowania Galaxy J5 ale do J1 powinno być analogicznie z tą różnicą że musisz znaleźć soft najlepiej stockowy 5.1.1 pod niego chodź może na kitkat też zadziała.

Tu jest soft do twojego telefonu o ile ma oznaczenie SM-J100H, jeśli nie będziesz mógł pobrać z tej strony to skopiuj wersje PDA J100HXCS0AQC4 i poszukaj gdzieś na stronach internetowych.

Widzę że na twój telefon jest tylko kitkat ale powinno też pójść.