Nie mogę zalogować się na moje konto

Witam !

Przed chwilą, gdy włączyłem komputer okazało się, że bez mojej wiedzy utworzył mi się użytkownik nx. Gdy chciałem wybrać użytkownika administrator okazało się, że myszka nie działa i nie mogę wybrać ani użytkownik nx ani administratora. Myszka i klawiatura się wyłącza tylko w menu wyboru użytkownika. Można to jakoś ominąć bez formatowania ? 

Pozdrawiam.

W ‘Safe Mode’ rusza? - przed uruchom komputer wciskając cyklicznie F8 (przed ładowaniem Windowsa) i wybierz “Safe Mode”.

Niestety nie. Też odpala mi się to menu wyboru użytkowników (Mam tam “NX” i 'Użytkownik") i myszka nie reaguje (Nawet laser się nie świeci)

Prawdopodobnie masz mysz i klawiaturę na USB, a akurat na pc w bios masz ustawione na mysz i klawiaturę na wtyczki PS/2. Dopiero po zalogowaniu ładują się sterowniki myszy i klawiatury USB w starszych komputerach. Sam musiałem wydobyć z lamusa starą mysz i klawiaturę, gdy chciałem skorzystać z f8.

Ok podłączyłem mysz ze starego komputera i działa, ale jest kolejny problem. Okazało się, że wszystkie porty usb po prostu padły. Gdziekolwiek podłącze mysz/klawiature to nie działa. Jakieś sugestie ?

Padły, czy może programowo zostały wyłączone?

“System Windows nie może załadować sterownika urządzenia dla tego sprzętu. Sterownik może być uszkodzony lub nieobecny (Kod 39)”

Czyli problem ze sterownikiem. Spróbuj zainstalować jeszcze raz.

Obeszło się bez reinstalacji sterowników.

Wystarczyło jeszcze jeden raz ponownie uruchomić komputer :slight_smile:

Dziękuje wszystkim za pomoc.