Nie mogę zalogować się na moje konto


(Stalmerr) #1

Witam !

Przed chwilą, gdy włączyłem komputer okazało się, że bez mojej wiedzy utworzył mi się użytkownik nx. Gdy chciałem wybrać użytkownika administrator okazało się, że myszka nie działa i nie mogę wybrać ani użytkownik nx ani administratora. Myszka i klawiatura się wyłącza tylko w menu wyboru użytkownika. Można to jakoś ominąć bez formatowania ? 

Pozdrawiam.


(bachus) #2

W 'Safe Mode' rusza? - przed uruchom komputer wciskając cyklicznie F8 (przed ładowaniem Windowsa) i wybierz "Safe Mode".


(Stalmerr) #3

Niestety nie. Też odpala mi się to menu wyboru użytkowników (Mam tam "NX" i 'Użytkownik") i myszka nie reaguje (Nawet laser się nie świeci)


(Bogdan_G) #4

Prawdopodobnie masz mysz i klawiaturę na USB, a akurat na pc w bios masz ustawione na mysz i klawiaturę na wtyczki PS/2. Dopiero po zalogowaniu ładują się sterowniki myszy i klawiatury USB w starszych komputerach. Sam musiałem wydobyć z lamusa starą mysz i klawiaturę, gdy chciałem skorzystać z f8.


(Stalmerr) #5

Ok podłączyłem mysz ze starego komputera i działa, ale jest kolejny problem. Okazało się, że wszystkie porty usb po prostu padły. Gdziekolwiek podłącze mysz/klawiature to nie działa. Jakieś sugestie ?


#6

Padły, czy może programowo zostały wyłączone?


(Stalmerr) #7

"System Windows nie może załadować sterownika urządzenia dla tego sprzętu. Sterownik może być uszkodzony lub nieobecny (Kod 39)"


#8

Czyli problem ze sterownikiem. Spróbuj zainstalować jeszcze raz.


(Stalmerr) #9

Obeszło się bez reinstalacji sterowników.

Wystarczyło jeszcze jeden raz ponownie uruchomić komputer :slight_smile:

Dziękuje wszystkim za pomoc.