Nie mogę zalogowac się na swój profil

Mam problem, żeby zalogowac sie na swój profil systemowy. Komputer mi się zawiesił, a po restarcie profil nie chce się załądować. Wyskakuje taki komunikat:

Teraz siedze na profilu siostry, ale od niej nie mam dostępu do swoich plików bo sobie zastrzegłem. Jak to naprawić?

czy masz poprake SP2

Tak.

http://support.microsoft.com/default.as … ;pl;811151

Dzięki, poradziłem sobie, ale jak to często bywa w takich przypadkach pozostało jedno ‘ale’. Profil do którego się nie mogłem dostać po skopiowaniu z niego plików na nowy profil usunąłem. Jak się okazało nie do końca. Teraz nie mogę w niego wejśc, ale on wciąz istnieje i zajmuje mi miejsce na twardym dysku co w mojej sytuacji jest bardzo uciązliwe, bo na dysku systemowym zostało w ten sposób 50MB. Z innego profilu nie mogę usunąc zawartości, ponieważ tamten profil był strzeżony hasłem oraz tym, że nikt z innego profilu nie mógł mi zajrzeć w pliki.

Zobacz tak

start > uruchom > cmd i wpisz

at 13:00 /interactive “cmd.exe” i enter. Godzine wybierz o 1 minute do przodu.

Po chwili włączy sie nowa konsola a poprzednią zamykasz. Uruchamiasz menedżer zadań, kończysz proces explorer.exe, a w otwarym oknie konsoli wpisujesz explorer.exe. W ten sposób jesteś zalogowany z prawami konta System. I spróbuj czy teraz będziesz mógł usunąć.

Jesteście wspaniali, dziękuje.

@Kryszymyny czy ta porada miała pomoć, w rozwiązaniu problemu :?:

@De Niro pytałeś się Kryszymyny , ale przecież pomogła.

Nie rozumiem.

tak nie rozumie Twojego postu @qrczak13 w czym on miał pomóc, przeciez uruchomienie komnedy CMD za pomocą Zaplonawego zadania nie niesie za sobą, przejęcia uprawnie :!: