Nie mogę założyć drugiego konta Google

Hej,
Jest nietypowa sytuacja bo stworzylem kiedys pare kont google i na kazdym podalem swoj numer telefonu i potem odpialem go i teraz mam 1 konto google z podpietym telefonem a potrzebuje zalozyc 2 lecz nie moge bo uzylem tego samego nr telefonu zbyt wiele razy tak pisze na stronie. Czy tutaj moze ktos mi doradzic co moge zrobic zeby miec 2 konto?

w tym przypadku musisz założyć konto google przez email, a numer telefonu nie jest wymagany przy rejestracji na telefonie

2 polubienia

hej tutaj autor tematu nie moge sie zalogowac na tamte konto to zrobilem nowe. Czyli co mam zrobic przez telefon stworzyc jakos konto google i podac jakis moj adres email przy rejestracji? Mozesz wytlumaczyc bo nie rozumiem do konca

Ja też miałem taką sytuację że już nie mogłem podać swojego numeru. Jeżeli masz inny numer, to go dodaj. Ja jak zakładałem konto Google na telefonie, numer telefonu nie był obowiązkowy. Numer telefonu i adres email jest tylko zabezpieczeniem konta, więc możesz podać tylko email

1 polubienie

A moglbys jeszcze raz teraz sprawdzic czy to nadal dziala?

screenshot z telefonu

Pytanie jest nastepujace czy musze usunac konto ktore mam dodane aktualnie do telefonu? Mowie o koncie google.

Usunięcie konta Google albo numeru telefonu nie zaskutkuje tym że będziesz mógł podać swój numer telefonu do nowego konta

1 polubienie

I nie, nie musisz. Jeżeli twoje aktualne konto jest tobie niepotrzebne to usuń

1 polubienie

Okej tylko ostatnie pytanie ktore mi jest potrzebne zeby wiedziec wszystko. Mam wejsc w ustawienia nastepnie zakladka konta i dodac nowe konto google, potem wpisac dane i tam gdzie nazwa uzytkownika to wpisac jakis moj email?

Tak

1 polubienie

@bartekreglinski1 Zrobiłem tak wszedłem w te ustawienia i kliknąłem dodaj nowe konto google, potem kliknąłem “Utwórz konto” wpisałem byle co w imieniu i nazwisku potem nacisnąłem na “Dalej” i takie coś wyszkoczyło


Dlaczego wyskakuje taki komunikat a nie jak u Ciebie? Poza tym nie musiałem w ogóle tego emaila wpisywać, po prostu spytało o imię i nazwisko i tyle.

Ogólnie to może ktoś inny by mógł pomóc?