Nie mogę zmienić częstotliwości odświeżania ekranu, brak opcji 122hz

Nie mogę zmienić częstotliwości odświeżania ekranu na więcej pokazuje mi tylko 60hz a wcześniej miałem ustawione na 122hz i było ok ale zrobiłem formata zainstalowałem sterowniki i nie mogę tego zmienić , ktoś wie o co chodzi? Dodam ze sterowniki wszystkie zainstalowane najnowsze programem driver booster

To program o wysokim stopniy ryzyka.
Nie czytał komentarzy pod programem?

Dodam jeszcze, że virus total online zawsze wskazuje program na wirusa, ale są też tacy, co obalili encyklopedię i wiedzą lepiej. A uszkodzonego systemu drive bosterem, nikt nie jest w stanie naprawić, bo to trzeba nowy system i zainstalować czyste sterowniki od producenta .płyty/laptopa.Zresztą, win 10 sam wciska podpisane sterowniki, choć bywają lepsze od producenta.
Czytaj…

1 polubienie

Co robiłeś do tej pory? Jakie sterowniki?
Odradza się instalowanie aktualizacji po przez Driver Booster i tym podobnym programom.

Olej DriverBooster, wklep w google markę i model monitora, dodaj słowo ‘drivers’ , a uzyskasz więcej niż od DB. Może więcej roboty, ale większa skuteczność (zwłaszcza przy niestandardowych modelach).

Niby sterownik do monitora to tylko opcja by nie bawić się guziolami…, a odpowiednio nowoczesny pozwoli to regulować oprogramowaniem np. OpenSource bez sterownika / aplikacji producenta.