Nie mogę zmienić roku urodzenia na fb

Nie mogę zmienić roku urodzenia na fb, wyskakuje mi komunikat ,Błąd zapytania" a niżej ,Błąd podczas wykonywania zapytania". Proszę o pomoc.

Po co ty chcesz to robić? Podczas rrejestracji konta podaje się PRAWDZIWE info o sobie… Nie mów, że jesteś nieletni i chcesz treści nieodpowiednich dla twojego wieku.

Może się pomylił np. 3 grudnia z 12 marca (Amerykanie stosują zapis z miesiącem przed dniem i dni poniżej 13 można mylić z miesiącami).

Jeszcze można sprawdzić czy zmiana operatora internetowego (dostawcy, ISP) coś da.
Opcjonalnie można próbować stabilizować połączenie z pomocą polskich serwerów VPN np. AdGuard oferuje 3-13 GiB darmowego transferu.
Raczej DNS niewiele zmieni by komunikat błędu zniknął.

Na końcu można użyć aplikacji mobilnej „pełnej” lub „fb lite” (inne nakładki zadziałają jak mobilna wersja w przeglądarce).

Wręcz przeciwnie, nigdy nie podaje się prawdziwych danych… Po to aby ich bazy danych były możliwie jak najbardziej zatrute, i aby zostawiać jak najmniejszy ślad do korelacji twoich meta danych (co brzmi równie zabawnie co groteskowo w przypadku akurat Facebooka, ale chodzi o ogólną zasadę, bo kto ma wiedzieć kto kim jest to i tak wie, a serwis nie musi, lub chociaż bez kosztowo nie powinien).

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.