Nie mogę zmienić strony głównej w Internet Explorer 9

Witam.

Mam IE 9 w pełnej wersji lecz nie mogę zmienić strony głównej, gdyż pisze, że nie jestem administratorem, a ja jestem administratorem. Wygląda to tak.

Proszę o szybką pomoc

Pozdrawiam

Link nie działa.

Próbowałeś instalowania ponownie IE ?

Link poprawiony, Próbowałem, lecz wyskakuje, że IE9 jest już w najnowszej wersji.

Chyba masz włączony jakiś program antywirusowy (lub podobny) chroniący stronę główną przed zmianą?

Mam Avirę Free, ale w IE 8 miałem możliwość zmiany strony głównej. A jak usunąć IE9, bo w Panelu Sterowania -> Programy i Funkcje nie ma pozycji Internet Explorer?

Jest. Panel sterowania > Programy i funkcje > Włącz lub wyłącz… (po lewej stronie)

Niestety tym sposobem nie udało mi się usunąć IE 9, został on jedynie wyłączony.

No to Start > Windows Update > Wyświelt historię… > link do Zainstalowane… > poszukaj IE i zaznacz. Odinstaluj.

Przejrzałem każdy wpis i nigdzie nie ma IE 9,

Ooo! To ciekawe. U mnie jest Windows Internet Explorer 9 oraz pakiet języka polskiego. Obie pozycje gotowe do odinstalowania! Nie potrafię więcej pomóc.

Dla win 7 panel sterowania >programy i funkcje >z lewej wyswietl zainstalowane aktualizacje >zaznacz IE9 i u góry pojawi się odinstaluj

Dobra usunąłem i zainstalowałem od nowa, lecz to nie pomogło ):