Nie mogę zmienić strony startowej

Nadal spowalnia mi “coś” komputer. Nie mogę ustawić innej strony startowej niż neostrada. Czas i data na moim komputerze(po wyłączeniu kompa) się przestawia, mimo skorzystania z funkcji cmd.

Proponuję przeczyścić rejestr ponieważ masz wiele pustych kluczy, opis.

Jakiej przeglądarki internetowej używasz?

Jeśli IE to stronę startową spróbuj zmienić w rejestrze:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 929#679929

Z których funkcji w wierszu polecenia skorzystałeś? Czy chociaż po zmianie w nim zmiany zadziałały?

Czy pracujesz na koncie z uprawnieniami administratora?

Obawiam się czyszczenia rejestru tym programem, bo go nigdy nie używałem. Po wybraniu pozycji bezpiecznych do usunięcia podswieliło sie na zielono bardzo wiele plików. Niestety nie wiem, które usunąć. Odnośnie formuły cmd to użyłem funkcji date i time i ustawilem parametry czasowe. Zmiany zaistniały. Po wyłączeniu kompa znów się przestawiło…aaa i używam przeglądarki IE. Jednak link, który podales, aby zmienić strone startowa w przeglądarce jest nieaktywny :confused:

Jeśli jeszcze nigdy nie czyściłeś rejestru to możliwe, że wpisów do usunięcia jest bardzo wiele.

Jeśli obawiasz się, że usuniesz coś dobrego spośród pozycji “bezpiecznych do usunięcia” to wcześniej wykonaj kopię rejestru. Potem w razie nieprawidłowego działania aplikacji będziesz mógł wgrać tą kopię.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=74592

Jak to jest nieaktywny? U mnie działa prawidłowo.

Czyszczenie wykonałem .Nazwa klucza mnie nurtuje w pozycji Local Page:

Być może ten blank jest przyczyną tej niemożnosci podmiany strony startowej.Co o tym sądzisz?

Złączono Posta : 15.02.2007 (Czw) 18:02

Podejrzewam, że odpowiedzi na swe pytania znajdę szybciej samemu niż korzystając z pomocy informatyków. A panowie administratorzy zamiast karać tylko mnie, ukarali by także tych, którzy nie mają kultury:). Wnioskuję tak, iż wypowiadanie się o idiotach na to wskazuje. Nie neguję umiejętności niektórych stąd osób, ale zdecydowana większość wie mniej niż ja. Śmieszne jest to forum i nie wiem komu ono służy.