Nie moge zmienic tapety (SPYWARE INFECTION)

WItam!

Nie dawno zlapalem jakis syf (zapewne wiecie jaki), ale juz usunolem, tearz tylko zostalo mi to, ze nie moge zmienic tapety - obecna tapeta to:

http://i16.photobucket.com/albums/b33/w … ztytuu.jpg

Prosze o szybka pomoc

Dziekuje

====================================

nie wklejaj tak dużych obrazków

popraw błędy - inaczej śmietnik

przenosiny

monczkin

Wklej loga HijackThis

I zainstaluj inną przeglądarkę, np. Fifefox 1.5 lub Opera 8.50 PL. Sam używam tej drugiej i jestem z niej zadowolony

mialem to samo i chyba gutek podal mi link do takiej strony i tam bylo napisane jak zrobic plik regedita i to pomogło zaraz to wkleje poczekaj chwile i zrób loga z hijaka

matiit na pewno jest więcej syfu, jak da log wtedy od razu usunie wszystko ja podam linka :wink:

  1. Na początek tworzysz plik naprawczy rejestru znoszący restrykcje tapety. otwierasz Notatnik i wkleić w nim to:

QUOTE

REGEDIT4

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer]

“ForceActiveDesktopOn”=-

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System]

“Wallpaper”=-

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmienić rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki *.* >>> Zapisać pod nazwą FIX.REG

  1. Startujesz do trybu awaryjnego. Uruchamiasz stworzony plik FIX.REG. Usuwaszwpisy trojana poprzez program HijackThis.

  2. Odinstalowujesz fałszywe programy przez Dodaj / Usuń i kasujecie z dysku ich foldery. Usuwaszliki w zależności od tego co było w logu Hijacka oraz plik tapety

Złączono Posta : 13.01.2006 (Pią) 15:21

powinno pomóc zycze szczescia zainstaluj NOD32

Złączono Posta : 13.01.2006 (Pią) 15:22

o sory gutek nie zauwazylem twojego posta przepraszam