Nie mogę znaleść formularza rejestracyjnego do Delphi 7

Witam!

Chciałem zainstalować Borland Delphi 7, jednakże proszą mnie o podanie kodu, a ja nie wiem skąd mam go wziąć, a ja nieznam innych środowisk programistycznych do Delphi.

PROSZĘ O POMOC! !!

Ze sklepu?

Jaka to jest wersja? Personal? jeśli tak to skąd ją masz? Swego czasu rozdawali w różnych czasopismach wraz z numerem seryjnym.

Jeśli go nie masz to zawsze możesz pobrać za darmo Turbo Delphi Explorer (który jest 2 epoki do przodu w porównaniu do starego Delphi 7).

On też wymaga seriala, ale dostaniesz go na stronie CodeGear po zarejestrowaniu się.

ściągnąłem z internetu tego mojego

Dodane 13.09.2009 (N) 18:12

ej weś, bo ja tego turbo delphi explorer nie moge ściągnąć -> przekierowuje mnie do innej strony i tam nie wiadomo co zrobić :cry:

Stąd pobrałe Delphi 7: http://megapliki.interia.pl/pobierz-298.html

No tak, tam jest link do niedziałającej rejestracji. Kiedyś Delphi zajmowała się firma Borland, obecnie CodeGear (nie wnikam jak dokładnie to tam oni realizują), no i pewno dlatego formularza już nie ma.

Nie no, ja Cię proszę, jak Ty chcesz coś programować jak nie potrafisz sobie poradzić nawet z pobraniem środowiska. Programowanie to wieczna nauka i szukanie rozwiązań oraz samodzielne pokonywanie nowych barier. Z takim nastawieniem to nie wiem czy warto się za to brać. Wybacz za taką krytyczną opinię ale wg. mnie bez samozaparcia dużo nie osiągniesz.

hehe, oki sporbuje jeszcze, ale wiesz, ja lubię mieć wszystko pokazane ładni :slight_smile: :slight_smile: spróbuje z tym Turbo Delphi Explorer

Dodane 15.09.2009 (Wt) 9:53

Jednego nie rozumiem: znalezienie środowiska do Delphi to jak szukanie igły w stogu siana : jak klikam tam na Turbo Delphi Explorer wychodzi tamta stronka i tam jak klikam downloads to nie ma tam w ogóle tego programu. inne to są triale! Ludzie, a raczej M@ster - czy dałbyś mi linka, gdzie bym miał od razu do ściągnięcia? Byłbym bardzo wdzięczny :smiley: