Nie mogę znaleść formularza rejestracyjnego do Delphi 7


(K Ilak) #1

Witam!

Chciałem zainstalować Borland Delphi 7, jednakże proszą mnie o podanie kodu, a ja nie wiem skąd mam go wziąć, a ja nieznam innych środowisk programistycznych do Delphi.

PROSZĘ O POMOC! !!


(M@ster) #2

Ze sklepu?

Jaka to jest wersja? Personal? jeśli tak to skąd ją masz? Swego czasu rozdawali w różnych czasopismach wraz z numerem seryjnym.

Jeśli go nie masz to zawsze możesz pobrać za darmo Turbo Delphi Explorer (który jest 2 epoki do przodu w porównaniu do starego Delphi 7).

On też wymaga seriala, ale dostaniesz go na stronie CodeGear po zarejestrowaniu się.


(K Ilak) #3

ściągnąłem z internetu tego mojego

-- Dodane 13.09.2009 (N) 18:12 --

ej weś, bo ja tego turbo delphi explorer nie moge ściągnąć -> przekierowuje mnie do innej strony i tam nie wiadomo co zrobić :cry:

Stąd pobrałe Delphi 7: http://megapliki.interia.pl/pobierz-298.html


(M@ster) #4

No tak, tam jest link do niedziałającej rejestracji. Kiedyś Delphi zajmowała się firma Borland, obecnie CodeGear (nie wnikam jak dokładnie to tam oni realizują), no i pewno dlatego formularza już nie ma.

Nie no, ja Cię proszę, jak Ty chcesz coś programować jak nie potrafisz sobie poradzić nawet z pobraniem środowiska. Programowanie to wieczna nauka i szukanie rozwiązań oraz samodzielne pokonywanie nowych barier. Z takim nastawieniem to nie wiem czy warto się za to brać. Wybacz za taką krytyczną opinię ale wg. mnie bez samozaparcia dużo nie osiągniesz.


(K Ilak) #5

hehe, oki sporbuje jeszcze, ale wiesz, ja lubię mieć wszystko pokazane ładni :slight_smile: :slight_smile: spróbuje z tym Turbo Delphi Explorer

-- Dodane 15.09.2009 (Wt) 9:53 --

Jednego nie rozumiem: znalezienie środowiska do Delphi to jak szukanie igły w stogu siana : jak klikam tam na Turbo Delphi Explorer wychodzi tamta stronka i tam jak klikam downloads to nie ma tam w ogóle tego programu. inne to są triale! Ludzie, a raczej M@ster - czy dałbyś mi linka, gdzie bym miał od razu do ściągnięcia? Byłbym bardzo wdzięczny :smiley: