Nie mogę znaleźć sterów ProLite GB2773HS

Posiadam monitor IIyama ProLite GB2773HS, lecz nigdzie nie ma do tego sterowników. Na oficjalnej stronie są stery ale podobnym monitorem co tam jest to IIyama ProLite G2773HS. I to nie jest ten co ja mam. Są sterowniki do mojego monitora wogóle?

A na co ci sterowniki do monitora? Ale jak chcesz to proszę: http://www.iiyama.com/pl_pl/produkty/prolite-gb2773hs-1

 

 

Na co mi? to mogłeś już sobie darować. Ale zabłysłeś. Pobierz to sobie i zobaczysz że tam nie będzie sterowników do mojego monitora tylko do innych. Myślisz że tego niesprawdzałem? Chyba logiczne, gdyby były tam sterowniki, to napewno bym tu tematu niezaczynał.

 

Na drugi raz sprawdź coś, i nie wprowadzaj ludzi w błąd.

 

Nie rozumiem złośliwości w pytaniu zadanym przez @PokerFace. Też nie wiem, po co Ci sterowniki do monitora, ale ok - Twoja sprawa do czego są Ci potrzebne.

 

Próbowałeś instalować sterowniki ProLite G2773HS lub ProLite E2773HS ?

 

To są całkiem inne monitory.

Ale sterowniki mogą pasować. Ile to razy się można spotkać z tym że dany sterownik odpowiada kilku różnym monitorom. Sprawdź, może akurat - a samo sprawdzenie nic Ci nie szkodzi. Szukałem sterownika to w/w modelu, ale nie znalazłem dedykowanego.

 

PS: znalazłem coś takiego - obacz :

http://iiyama-sklep.blogspot.com/2013/11/oficjalne-sterowniki-iiyama-144hz.html

Chce stery, żeby windows wykrył ten monitor.

 

 

lordjahu To są te same sterowniki co w paczce z oficjalnej stronie. Wejść, weszły te sterowniki, ale to i tak nie jest ten monitor. Zainstalowałem i teraz że mam G2773HS, a nie GB.

Napisz do pomocy technicznej, może odpiszą czemu nie ma dedykowanych lub wskażą miejsce gdzie są :slight_smile:

 

Napiszę z Ciekwośći :slight_smile: Ale prawdopodobnie tak jest że to mogą być ogólne sterwoniki pod tą serie monitorów. Bo jest chyba 4-5 różne monitory z 2773.

Spróbuj sobie pomóc na przykład aplikacja easy drive mi tam ona zawsze pomoże