Nie moge zweryfikować konto paypal

Gdy chce zweryfikować konto (karte) na paypal to pisze mi to:System weryfikacji kart kredytowych, z którego korzysta serwis PayPal jest aktualnie niedostępny. Spróbuj dodać swoją kartę kredytową później. Przepraszamy za tę niedogodność.

Chce dodać 10€ do portfela steam ale pojawił się problem przy końcu dodaniu funduszy. Myśle że musze zweryfikować konto paypal ale nie moge tego zrobić. W banku mam limit 1000zł na zapłaty online kartą.

Pisać widzę, że potrafisz, ale czytać ze zrozumieniem jeszcze nie.

Po pierwsze prubowałem raz.Na drugi dzień sprubowałem jeszcze raz.Dopiero wtedy dodałem temat a jak chcesz hejtować to nic nie pisz.

Pisze jak wół po polsku od pay pal że masz nie zweryfikowaną kartę albo nie dodałeś żadnej. Żeby dodać środki trzeba mieć dodane do konta kartę lub ROR, które trzeba zweryfikować.

ALE O TO CHODZI! nie moge zferyfikować MOJEJ karty BO JEST TO:System weryfikacji kart kredytowych, z którego korzysta serwis PayPal jest aktualnie niedostępny. Spróbuj dodać swoją kartę kredytową później. Przepraszamy za tę niedogodność.

Pisze żebyś spróbował później. Co ty chcesz od nas to jakiś problem ma pay pal.

Myślałem że forum to forum a nie: ,to nie nasz problem"

Czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? To PayPal ma problem, musisz później dodać kartę. Czy ty myślisz, że samo się naprawi na Twój rozkaz?

Myślisz że my naprawiamy problem na PP

To nie jest problem z twoim komputerem tylko z systemem PP ich wewnętrzny czaisz.

Ok ok prubuje 3 dzień więc dodaje temat bo myślałem że ktoś da mi rade.

Rada na co? Naprawić PP?

Pisz do ich suportu. Możesz próbować wyczyścić przeglądarkę ale innych rozwiązań ja tu nie widzę i tyle to już zakładam dawno zrobiłeś sam.

Skontaktuj się telefonicznie z infolinią paypal (żeby uzyskać numer telefonu zaloguj się na stronie https://www.paypal.com/pl/cgi-bin/webscr?cmd=_contact-phone) i wyjaśnij problem.

Miałem identyczną sytuację i dopiero interwencja pracownika paypal rozwiązała problem: po 10 minutach od zakończenia rozmowy już za pierwszym razem udało mi się zweryfikować kartę.

Po 5 latach korzystania zrezygnowałem niedawno z paypala. Błąd za blędem w oprogramowaniu (systemie) uniemożliwiał swobodne korzystanie z przelewów.

Przy likwidacji konta serwis nawet nie zaproponował ustalenia przyczyn rezygnacji ani nie napisał przysłowiowego “pocałuj nas w …”

Miałam swego czasu podobnie, ale po kilku próbowach mi się w końcu udało.

Taa… raczej “prubuje” :stuck_out_tongue:

Temat zamknięty: dodałem środki przez przelew internetowy.