Nie mogłem się zalogować Windows 7 Opera

Witam
Nie mogłem się zalogować
Windows 7 Opera ta najnowsza reburn
(z tego co pamiętam na xp dawał rade tyle że opera ma tam inną wersję już częściowo nie wspierana - specjalnie na innym kompie jestem by sprawdzić działanie paska bocznego itd. )
pisze z Vivaldi które jest strasznie wolne , wymiotować się chce,ręce opadają ale na forum mogłem wbić guzik ZALOGUJ DZIAŁA normalnie.

Ja bardzo chcę Opery używać a nie innych eksperymentów specjalnie pod jedną czy wie stronki :wink:
Help

U mnie chodzi równie szybko co Cent Browser czy Slimjet.

Świeżo zainstalowana Opera 45, logowanie działa normalnie.
Opera raczej nie ma przycisku resetowania jak chrome więc spróbuj skopiować folder w inne miejsce:

Potem go opróżnić w oryginalnej lokalizacji - utrata haseł, dodatków, historii, zakładek itd., na szczęście możesz przenieść po tym jak Opera odbuduje katalog, tam pliki z hasłami, zakładkami, historią, dodatki lepiej zainstalować drugi raz.
Wcześniej spróbuj usunąć dane takie jak pamięć podręczna i ciasteczka (możesz użyć opcji czyszczenia od samego początku).

dobreprogramy.pl##script:inject(abort-on-property-write.js, Promise)

Taka reguła do uBlocka rozwalała stronę jak na twoim zrzucie obrazu.
Obecnie nie ma jej w polskich filtrach i stosować można ją na własną odpowiedzialność jak nie podoba nam się reklama w tle strony (przeglądarki oparte o Chromium z uBlock Origin).