Nie moze synchronizowac danych

samsung A-40 , od kilku dni włącza mi się sms-em ten komunikat , co chwile . cytat
…twój dysk onedrive jest zablokowany , pliki zostaną usunięte , chyba ze usuniesz dodatkowe pliki lub uzyskasz więcej przestrzeni dyskowej , uzyskaj 1000 GB w magazynie w chmurze z Microsoft 365 …,
oczywiście miesiąc za darmo później po 29.99 zł , jak mam się tych komunikatów pozbyć , bo jest to bardzo irytujące

Komunikat wskazuje, że musisz usunąć nadmiarowe dane z konta albo wykupić większy pakiet. Zmniejsz zajętość konta poniżej maksymalnej dopuszczalnej dla konta bezpłatnego, wówczas komunikat nie powinien występować.

problem w tym ,że konto mam puste nic tam nie ma ?

używane 0 z 5 GB (0%)

Może to Fake?
Microsoft porozumiewa się przez SMS-y?


Ja mam w 98% zajęte i nie mam tego typu komunikatów - zwłaszcza SMS’owych. Mam się czegoś obawiać??
Na tej chmurze mam trochę zdjęć, wolałbym ich nie stracić. Co prawda ja nie wykupuję płatnych chmur - przynajmniej na razie.

Już zapełniłem Google Drive’a - także zdjęciami, potem OneDrive’a, no i teraz MEGA - 50 GB za free.

precyzyjnie to są alerty powiadomień

wyłączyłem powiadomienia , myślę ,że po problemie

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.