Nie może znaleźć sobie podstawowych sterowników


(Kejpi) #1

Witam po formacie windows nie może znaleźć podstawowych sterowników które przed formatem śmigały np. od czytnika kart SD pod USB, od cyfrówki, sterowniki od drukarki wgrałem, a w menedżer urządzeń pokazuje ze nadal nie ma sterów do drukarki :confused: Myślę że łączy się ten problem z tym moim innym problemem a mianowicie:

Witam mam taki problem iż podczas fazy końcowej instalacji sterowników do tunera TV wyskakuje Error 1603 wyszukałem ten błąd i Microsoft podaje:

Ten komunikat o błędzie może być wyświetlany wówczas, gdy spełniony jest jeden z następujących warunków:

Folder używany do instalacji pakietu Instalatora Windows jest szyfrowany.

  • Dysk zawierający folder używany do instalacji pakietu Instalatora Windows jest udostępniany jako dysk zastępczy.

  • Konto SYSTEM nie ma uprawnień Pełna kontrola w odniesieniu do folderu używanego do instalacji pakietu Instalatora Windows. - Użytkownik dostrzega komunikat o błędzie, ponieważ usługa Instalator Windows używa konta SYSTEM do instalowania oprogramowania.

http://img688.imageshack.us/img688/6561 ... nienxf.png

Instaluje sterownik na dysku C i tego nie da rady zmienić z głównego konta Administrator w windows7 i do tego daje jeszcze uruchom jako administrator.

Macie jakiś sposób na to?

Sterownik pod win7 x64 sterownik z pod visty też nie rusza

wcześniej działało czyli przed formatem

Problem poniekąd rozwiązałem błąd jest nadal ale tuner działa, dałem instalacje i jak już pisałem błąd wywala przy końcu więc obliczyłem kiedy go wywala i krótko przed tym zabiłem proces instalacji i sterowniki działają

Poza tym wszystko śmiga nie wyłączałem żadnych usług prócz tych co wyłącza sunrise seven