Nie może znaleźć sobie podstawowych sterowników

Witam po formacie windows nie może znaleźć podstawowych sterowników które przed formatem śmigały np. od czytnika kart SD pod USB, od cyfrówki, sterowniki od drukarki wgrałem, a w menedżer urządzeń pokazuje ze nadal nie ma sterów do drukarki :confused: Myślę że łączy się ten problem z tym moim innym problemem a mianowicie:

Witam mam taki problem iż podczas fazy końcowej instalacji sterowników do tunera TV wyskakuje Error 1603 wyszukałem ten błąd i Microsoft podaje:

Ten komunikat o błędzie może być wyświetlany wówczas, gdy spełniony jest jeden z następujących warunków:

Folder używany do instalacji pakietu Instalatora Windows jest szyfrowany.

  • Dysk zawierający folder używany do instalacji pakietu Instalatora Windows jest udostępniany jako dysk zastępczy.

  • Konto SYSTEM nie ma uprawnień Pełna kontrola w odniesieniu do folderu używanego do instalacji pakietu Instalatora Windows. - Użytkownik dostrzega komunikat o błędzie, ponieważ usługa Instalator Windows używa konta SYSTEM do instalowania oprogramowania.

http://img688.imageshack.us/img688/6561 … nienxf.png

Instaluje sterownik na dysku C i tego nie da rady zmienić z głównego konta Administrator w windows7 i do tego daje jeszcze uruchom jako administrator.

Macie jakiś sposób na to?

Sterownik pod win7 x64 sterownik z pod visty też nie rusza

wcześniej działało czyli przed formatem

Problem poniekąd rozwiązałem błąd jest nadal ale tuner działa, dałem instalacje i jak już pisałem błąd wywala przy końcu więc obliczyłem kiedy go wywala i krótko przed tym zabiłem proces instalacji i sterowniki działają

Poza tym wszystko śmiga nie wyłączałem żadnych usług prócz tych co wyłącza sunrise seven