Nie można dodawać komentarzy w dobreprogramy

Witam

Na najnowszym Firefoxie 56.0.2 nie mogę dodać żadnego komentarza pod opisem programu. Nie działa ani “dodaj komentarz”, ani “odpowiedz”. Przy kliknięciu “dodaj komentarz” strona się przeładowuje, lecz pole edycji nie pojawia się. Przy “odpowiedz” nie ma żadnej reakcji". Natomiast funkcja “dodaj recenzję” działa normalnie".
Wszystkie dodatki wyłączyłem - nie pomogło. Uruchomienie w trybie awaryjnym Firefoxa też nie pomogło.

Czy ktoś miał takie same problemy?

Tak. Mi po kliknięciu w “Dodaj komentarz” nawet strona się nie przeładowuje, nie ma żadnej reakcji. Najnowszy Vivaldi.

Mam to samo, coś padło, nawet na wersji mobilnej - raczej nie blokuje tego uBlock.

Być może programy też dostaną zaawansowane komentowanie 2 poziomowe.

Albo poprawiają rozjechany bugtracker po aktualizacji blogów.

Będę prosiak i powiem, że u mnie działa okej. Wersja normalna oraz mobilna.

Działa elegancko.

U mnie na chwile działało w trybie prywatnym i znowu padło.

U mnie też nie trybi.

Działa.

Rabotajet.

@Lisek help :slight_smile:

Ja mam trochę inny problem, za każdym razem jak się zaloguję to mam info “Dostęp do podanych zasobów jest ograniczony dla pewnej grupy użytkowników.” ale komentować mogę.Jak napiszę komentarz to znowu mam info:Dostęp do podanych zasobów jest ograniczony dla pewnej grupy użytkowników.’

takie dziwne to trochę bo komentować mogę + pojawia się komunikat

A ja nie mam komunikatu i nie mogę dodać komentarza pod Firefoxem / operą:


Dzięki za info, przyjrzymy się temu!

@Lisek

Jakkolwiek ruszyło już dodawanie komentarzy pod programami, to w bugtrackerze nadal przycisk dodawania komentarzy nie działa. Chciałem odnieść się do wczorajszego pomysłu, że dd, bo to prosta droga do zablokowania niewygodnych komentarzy.
Chcieć, to nie móc… @Lisek

To ten bugtracker jeszcze w ogóle żyje?

Praktycznie zdechł. Jakieś zgłoszenie raz na miesiąc, gdy wiszą zeszłoroczne, a jest ich trochę za mało, żeby uzasadnić sens utrzymania bugtrackera - to życia nie widać. W założeniu, gdyby rozwiązywano problemy i ruszyłby dialog według zapewnień redakcji - toby mogło być coś z tego. Po prostu kolejny nadmuchiwany balonik obietnic - został zużyty w niecnym celu :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie