Nie można dokończyć operacji - komunikat w czasie instalacji drukarki sieciowej HP DJ 5150

Witam. Mam taki problem, otóż na komputerze stacjonarnym zWin7 mam podpiętą przez USB i zainstalowaną drukarkę HPDJ 5150, chcę ją udostępnić przez sieć obsługiwaną przez router na laptopa lączącego się przez Wifi z Windows Xp. Robię wszystko tak jak w opisach na internecie. Drukarkę odnajduje na laptopie jednak pokazuje monit że należy zainstalować sterowniki i tu właśnie jest problem bo gdy wskaże plik .inf wywala błąd że nie dało się dokończyć operacji. sterownik jest ok bo gry podłączę drukarkę do laptopa instaluje ją bez problemu. Sciągnąłem nawet sterowniki do tej drukarki z kreatorem za pomocą którego wskazałem że jest ona sieciowa itp jednak po kliknięciu na Dalej i przy próbie instalacji sterownika wywala znowu błąd że kreator napotkał błedy i nie może dokończycć instalacji. Co mam zrobić żeby zainstalować drukarkę sieciową na laptopie z Win XP?

Grupa robocza jest ta sama na stacjonarnym i na laptopie- możliwa wymiana plików

 

Pozdrawiam