Nie można drukować po zmianie systemu na windows 7


(Malwersant) #1

Witam. Po zmianie systemu na win 7, nie mogę drukować. UWF HP Deskjet 2050 J510 series jest dostępne w "urządzeniach i drukarkach", ale po kliknięciu w "drukuj" wyświetla się taki komunikat jak na zdjęciu poniżej.

 

W bazie sterowników instalki.pl nie ma sterownika do tego UWF. Usunąłem urządzenie z drukarek i ponownie dodałem i wyszukano nowe serowniki, ale nic to nie dało. 


(drunkula) #2

Sprawdź czy masz wersję a czy c i ściągaj od producenta:


(Malwersant) #3

Pobrano najnowsze sterowniki a problem nadal występuje. Nie wiem co dalej robić.


(drunkula) #4

Ciężko powiedzieć o jakie ustawienia chodzi po samym komunikacie… jak to cudo można podłaczać do PC? USB, RJ45, LPT? Jak są alternatywy, to spróbuj podłączyć innym kablem - pamiętam, że Kyocera potrafiła marudzić na sterownik przy niektórych konfiguracjach OS-typ złącza.

 

Tylko głośno myślę, nie wiem czy to coś pomoże: Czy również próbowałeś HP Update Software Utility / Wizarda instalacji?


(Malwersant) #5

 

USB

.

 

Spróbowałem. Nic to nie dało. Niby są najnowsze aktualizacje

Dzwoniłem na helpdesk HP i po 45 minutach rozmowy i sprawdzeniu wszystkich możliwości, okazało się że jest jakiś problem z systemem. Gość z HP zasugerował, żeby zrobić formata.


(drunkula) #6

IMHO - Niech sobie sam zrobi formata - co to niby ma pomóc? Zainstalujesz jeszcze raz tak samo ten sam system z tym samym sterownikiem przecież.


(Amaterasu) #7

malwersant, gościu się po prostu nie zna, problem może być wszędzie (nie przeszukiwał Ci całego komputera, więc skąd stwierdzenie, że to błąd systemowy i należy od razu zrobić formata)… Masz jakiś inny kabel USB? Może podłącz (inny) i zobaczymy, co dalej. Może obecny jest zepsuty.