Nie można drukować z Adobe Reader, nie widzi żadnej drukarki

Witam wszystkich

Za każdym razem gdy próbuje wydrukować dokument pdf z Adobe Readera, to wyskakuje mi komunikat: “Przed wykonaniem zadań powiązanych z drukowaniem, takich jak ustawienie strony, czy wydrukowanie dokumentu, należy zainstalować drukarkę.”

Mam dwie zainstalowane drukarki, jedna jest ustawiona jako domyślna, bufor wydruku jest włączony, komputer też na wszelki wypadek przeczyściłem CCleanerem i antywirusem. Sprawdziłem na innych programach (Foxit Reader oraz PDF-XChange) i problem ten, tam nie występuje. Nie mam już pojęcia o co może chodzić Adobowi, że nie widzi żadnej drukarki i non stop monituje tę kwestie.

Reinstaluj Adobe. Usuń posiadaną wersję np.CCleanerem

A nie używałeś jakiegoś programu Adobe w wersji PORTABLE. Bo po tym jest taki efekt i trzeba przeinstalować Readersa

Mam ostrą grypę, więc to mnie w jakiś sposób usprawiedliwia, że człowiek będący za pan brat z komputerami, nie pomyślał o przeinstalowaniu programu. Usunąłem program za pomocą Revo, potem jeszcze raz CCleaner poszedł w ruch, nawet oczyszczanie dysku c, łącznie z usunięciem punktów przywracania wykonałem. Uruchomiłem ponownie komputer i zainstalowałem w nowej lokalizacji najnowszą wersję Adoba 11.0.2 i wszystko działa bez zarzutu.

Dzięki za pomoc i przepraszam za niepotrzebne zawracanie głowy.