Nie można nawiązać połączenia z usługą systemu Windows- system Windows nie może połączyć się z usługą Klient zasady grupy

Możesz uruchomić przywracanie do innego (jeszcze późniejszego) momentu gdy wszystko było w porządku, ale jeśli to również nie zadziała to Zamknij.

A wiesz może co oznacza ten bład?

Eh, w internecie przeszukałam już wszystkie strony i nic nie pomogło, a instalowanie Windowsa niestety nie wchodzi w grę bo za duże koszty. Mimo wszystko dziękuję bardzo za porady.

Wygląda jakby coś było skopane w systemie. Może zainstalowałeś coś co spowodowało taki stan rzeczy.

Instalację Windows da się zrobić samemu - tutaj opisałem to na przykładzie Windows 7, z Windows 8 jest podobnie: https://forum.dobreprogramy.pl/zmiana-systemu-preinstalowanego-na-czysty-windows-413612t/

Niestety ja nie znam się i dla mnie to za bardo skompilowane samemu zainstalować Windowsa. Ten komunikat  “Nie można nawiązać połączenia z usługą systemu Windows- system Windows nie może połączyć się z usługą Klient zasady grupy” pojawia się nie zawsze, ale np za dwa dni znowu sie pojawi. Czy z tym problemem mogę normalnie korzystać czy system się zbuntuje i przestanie mi działać?

A mam jeszcze pytanie myślisz, że jak zainstaluje  te dwie aktualizacje to może coś pomoże?