Nie można odczytać portu usb

Nie mogę nic włączyć podczas gdy podłączam kable (myszka) do portów usb. Usunąłem w tym przypadku sterowniki, lecz one się nie zainstalowały ponownie, po uruchomieniu komputera. Dzięki z góry za odpowiedzi.

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” itp. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

 

Poza tym na forum piszemy w języku polskim, używamy “ś, ć, ź, ż, ą, ę, etc.”, oraz znaków interpunkcyjnych proszę użyć przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu posta i dokonać zalecanych poprawek w treści posta/ów, dziękuję za uwagę.

 

Może mysz uszkodzona, sprawdź na innej.

Żadne z urządzeń nie działa, które się podłącza do USB.

Może USB uszkodzone?

 

Przywracanie systemu?

 

Uruchom coś bootowalnego poza systemem i sprawdź i będziesz wiedział, czy sprzęt, czy system.

 

Edit:

 

Jaki masz system?

 

Po czym to się zaczęło?

Nie wiem jak to się robi bootowanie czy coś. Mam windows7 i zaczeło się tak, że grałem sobie w grę i nagle mi mysz przestała działać i dostałem komunikat, że nie można wyszukać usb to usunąłem sterowniki i zrestartowałem komputer bo zawsze powinno być tak że one się zainstalują ponownie lecz tak się nie stało.

Przywracania systemu próbowałeś?

 

Wrzuć scren z menadżera urządzeń z rozwiniętą gałęzią kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej.

 

Nagraj sobie CD i  uruchom mini XP i sprawdź porty lub coś z linuksa poza systemem W7 i będziesz wiedział, czy posypał się sprzęt, czy system W7?