Nie można odtw. filmu - czarny ekran i głos

nie mogę odtworzyć filmu w allplayerze! mam wszystkie kodeki. słychać tylko dźwięk. nie ma obrazu. jak klikam prawym to mam opcje usuń zablokowany plik. tymczasem jeden taki odpalił sie w vlc media playerze ale drugi już nie. co robić?

To muszą być kodeki… albo program spróbuj w subedit player

Co to znaczy, że masz “wszystkie kodeki” ?

Instalowanie kilku pakietów kodeków na raz jest wysoce niezalecane, ponieważ zrobi się kodekowa kaszana.

Odinstaluj wszystkie kodeki, które instalowałeś dotychczas (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usun programy). Po deinstalacji uruchom ponownie komputer.

Pobierz i zainstaluj pakiet kodeków FFDShow. Uruchom ponownie komputer.

ja mam to samo i nic nie pomaga :evil: zaden program nie otwiera :evil: zaden kodek nie dziala :evil: :evil: :evil:

KK_ , jaką kartę graficzną oraz jaki system operacyjny posiadasz ?

no a mplayer działa? mogę ci wysłać taką wersje która ma kodeki w sobie większoąć filmów odtwarza

Radeon 9550,XP (jeszcze tydzien temu ogladalem CinCity i wszystko smigalo)

Kombinowałeś coś ze sterownikami do karty graficznej ?

Pobierz i zainstaluj ATI CATALYST 5.8 (najlepsze sterowniki dla Twojej karty graficznej) .

Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> ATI DISPLAY DRIVERS /usuń/). Użyj również programu Driver Cleaner, aby usunąć pozostałości po sterownikach.

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

dobre są 8.2 (sam je mam i działa

ATI CATALYST 8.2 dla Radeona 9550 ? :o

Najnowsze sterowniki są przeznaczone wyłącznie dla najnowszych układów graficznych. Ostatnie w pełni kompatybilne sterowniki z Twoją kartą graficzna zostały wydane jakieś 3 lata temu.

Instalacja najnowszych sterowników (które w ogóle nie zostały stworzone z myślą o Radeonie 9550) może mieć wpływ na bardzo duży spadek wydajności w grach.

To, że sterowniki są najnowsze, nie znaczy, że dla Twojej karty graficznej są najlepsze.

Tak, jak wspominałem w moim poprzednim poście - najlepsze (według mnie, a testowałem już na różnych wersjach) sterowniki dla Radeonów z serii 9200, 9550, 9600, to ATI CATALYST 5.8.

:o muszę spróbować

mam zainstalowany K-Lite Codec Pack 3.7.5 Full