Nie można odtwarzac plików muzycznych - wirus

Mam poważny problem z moim kompem.Kilka dni temu kupiłem sobie Nokię N95 i postanowiłem sobie powgrywać do niej kilka aplikacji,przy poszukiwaniu ich w sieci do komputera dostało mi się wiele wirusów,trojanów,pyware(mój antivir to Avast).Przeskanowałem komputer,usunęłem wirusy,ale nagle winamp przestał mi odtwarzać pliki muzyczne.Postanowiłem więc sformatować partycję z Windowsem od nowa go zainstalować.Gdy już to zrobiłem,poinstalowałem aplikację,sterowniki(m.in. do soundblastera).Odpaliłem winampa,ale on dalej nie odtwarzał mp3 i innych plików muzycznych(również nie mogłem sluchać radia).Właczyłem,wieć WMP,ale on odtwarzł tylko kawałek utworu,a następnie wyskakiwał bład i włączała mi się strona z instrukcjami.Zrobiłem tak jak tam sugerowali(dodałem jakiś plik do rejestru i musiałem w winampie zmieniać ustawienia we wtyczkach),i programy normalnie odtwarzały mi pliki mp3,tyle że przez winampa dalej nie mogę słuchać radiaparty.Jednak najgorsze jest,że nie mogę zgrać sobie muzyki z kompa na telefon lub odtwarzacz mp3.telefon w ogóle nie odtwarza plików a w odtwarzaczu razem z muzyką słychać dziwne szumy(utwory,które miałem wcześneij wgrane na phona lub odtwarzacz,normalnie mogłem słuchać).Także ani VDJ ani Traktor nie odtwarza mi tych plików.W mp3directcut słychać razem z muzyka wspomniane wyżej szumy.Próbowałem odtworzyć pliki na innym komputerze i było to samo(te wgrane wczesniej normalnie odtwarzało,a te po tym jak mi wirusy zaraziły komputer, w ogóle nie dały się uruchomić lub było słychać szum).Trochę się rozpisałem,ale mam nadzieję,że komuś będzie chciało się to przeczytać i bedzie wiedział jak mi pomóc…

Log z hijackthis:

http://www.wklej.org/id/13246/

Dla mnie podejrzany jest ten wpis:

ale niech ktoś to jeszcze sprawdzi…

Zgadzam się - tylko ten wpis jest podejrzany, a reszta OK

Usuń wpis opcją fix w HJT

Jakie to były konkretnie ‘instrukcje’?

Sprawdzałeś wiarygodność strony?

Aaa, już mam.

Wygląda na to że ktoś przejął domenę (kilka miesięcy wcześniej dostałbyś kolejnego trojana) i wstawił informacje o przywracaniu zmodyfikowanych przez trojana ustawień WMP i Winamp oraz wpisów w rejestrze…

Nie byłbym jednak pewien czy ta strona jest bezpieczna…

Sprawdź pliki MP3 za pomocą GSpot.

Jaki jest kontener?

Jeśli jest to ASF (w którym trojan umieścił audio MP3 oraz wywołanie (URLANDEXIT) strony ‘pułapki’), to nie powinno dziwić że spora część programów ma z tym problem.

viewtopic.php?f=1&t=273020

Podaj log z Combofix