Nie można otrzymać licencji do Emsisoft Anti Malware

Zakupiłem gazetę PC Format w której otrzymujemy licencje na program  Emsisoft Anti Malware niestety ja licencji nie mogę otrzymać gdyż obojętnie co zrobię (różne konta pocztowe,czyszczenie przeglądarki itp) otrzymuje komunikat General processing error. Try later please. Czy ktoś wie co w takim wypadku nalezy czynić ??

Skontaktować się z producentem Emsisoft Anti Malware?

Ale chyba to redakcja PC Formatu powinna zareagować na takie coś a może to u mnie jest problem może ktoś to sprawdzi http://www.emsisoft.com/en/order/thirdparty/pcformat1508/ i jeśli otrzyma kod seryjny poda mi go w prywatnej wiadomości.Oświadczam że posiadam gazetę PC Formatu z płytą więc nie łamie regulaminu forum.

A zgłosiłeś im że taki problem występuje?

Podaj maila swojego to ci założe.

 

A otrzymujesz kod ?? jeśli tak to podaj mi go na pw.

Podaj na pw swoj adres e-mail to wtedy dostaniesz kod do programu.

 

A dlaczego jeśli masz kod nie możesz go podać na PW

A dlaczego niby ma rejestrować program na siebie??

Pomyśl chwilę …

 

Jaka rejestracja :mrgreen: :smiley:

Tam nie ma żadnej rejestracji.

Lewe imię - tymczasowy e-mail i to wszystko, ale ja nadal od kolegi apanasiuk nie dowiedziałem się czy on otrzymuje kod do tego programu.

Można otrzymać kod tylko potrzebny mi jest twój e-mail. Wtedy jak mi podasz swój email to dostaniesz na swoją skrzynkę kod do programu.

Wystarczyło żebyś mi podał kod sam e-mail nie jest do niczego potrzebny ale jak tak bardzo chcesz to mój e-mail v6qa5xo0azilwq7cfekizwtnlo0qsyiu@poczta.fm

Teraz wejdź na swoją skrzynkę i odbierz wiadomość z kodem do programu.

 

Twój folder jest pusty :shock:

Musi coś być, sprawdź w spamie. Jak dalej nic nie będzie to znaczy że podałeś zły adres e-mail.

Wysłałem pw

Dziękuje za pomoc temat do zamknięcia.