Nie można otworzyć notatnika/wordpada. Spowolnienie

Witam.

Nie jestem właścicielem laptopa, ale poproszono mnie o pomoc. Właściciel skarżył się, że nie może włączyć żadnego z edytorów tekstowych (wyświetla się komunikat - klasyczny - “Wystąpił problem z aplikacją notepad.exe” ). Nie wiem od kiedy to się zaczęło, aczkolwiek nie tak dawno formatowałem ten komputer. Prawdopodobne, że zaczęło się to w momencie instalacji przez użytkownika sterowników HP. HP PSC 1400 (stery z oficjalnej strony producenta). Niekiedy notatnik się włącza i można w nim pisać, lecz po kliknięciu przycisku “drukuj” wyjawia się podany wcześniej błąd. Innym razem wystarczy odpalić edytor i od razu pojawia się ta informacja.

Skanowałem wczoraj ten komputer Dr.Web’em, znaleziono 4 zagrożenia, które zneutralizowano. Komputer troszeczkę przyspieszył, ale nie ma nadal tej płynności oraz meritum nie zniknęło. Proszę o pomoc, zamieszam logi.

Pozdrawiam serdecznie, eS.

http://wklej.to/9hh20 Extras.txt

http://wklej.to/yXhV8 OTL.txt

Na początek jeśli możesz opisz dokładniej co znalazł dr. Web ewentualnie jakieś logi z tamtego skanowania, po drugie proszę odinstalować program

“uTorrentControl2 Toolbar” = uTorrentControl2 Toolbar

Następnie użyj programu adwcleaner opcja DELETE i wygeneruj nowe logi OTL zamieszczając je na forum