Nie można otworzyć żadnego pliku

Witam, problem polega na tym, że od razu po włączeniu komputera wyskakuje komunikat, że nie można odnaleźć jakiegoś pliku adobe.exe poza tym prawie wszystkie ikonki na pulpicie zmieniły swój wygląd,jakby im brakowało odpowiedniej ścieżki. Nie można NIC otworzyć, ani panelu sterowania a w nim żadnej opcji-system, dodaj/usuń programy itp.ani żadnej aplikacji z Menu Start. Gadu Gadu nie działa, antywirus też…KOMPLETNIE NIC! !!

Chciałam przeskanować skanerem online, to wyświetla się komunikat, że brak jakichś dat danych czy baz… chciałam też ściągnąć jakiś inny program do zeskanowania czy naprawy ale włącza się instalator a po chwili komunikat:z tym plikiem nie jest skojarzony żaden program…i Koniec

Może ktoś się zetknął z podobnym kłopotem…Proszę o pomoc :?

spróbuj przywrócić system do stanu sprzed kilku dni

Start … akcesoria … narzędzia systemowe … przywracanie systemu

Jesli nie pomoże pomyślimy co dalej

Pobierz ten program na innym kompie:Klik,wypal na płycie CD,ustaw w Bios botowanie z napędu i przeskanuj tym system.

Tomik dzięki za poradę ale to rozwiązanie nie działa gdyż, aby przywrócić system muszę również wybrać program z listy. Dodam, że tak się dzieje (chyba)tylko z plikami “exe” POZDRAWIAM :slight_smile:

zobacz czy w trybie awaryjnym nie jest lepiej … jak się uruchamia system wciskaj klawisz F8 //// z menu wybierz Tryb awaryjny

Moim skromnym zdaniem powinieneś zainteresować się tym Tematem,mam nadzieję że się mylę,ale Twoje objawy mówią same przez siebie :expressionless: .