Nie można połączyć się z serwerem

Piszę już po raz kolejny ale to dlatego że mam problem z Bear Share i nie wiem jak go rozwiązać,zresztą gg też mi nie działa.ie można wyświetlić strony

Strona, której szukasz, jest w tej chwili niedostępna. Witryna sieci Web może mieć problemy techniczne lub może być potrzebna zmiana ustawień przeglądarki.W Bear Share w zakładce Szukanie w miejscu gdzie wyświetla się lista plików które można pobrać wyświetla mi się następujący tekst:


Spróbuj wykonać następujące zadania:

Kliknij przycisk Odśwież lub spróbuj ponownie później.

Jeśli adres strony został wpisany na pasku adresu, upewnij się, czy jest on wpisany poprawnie.

Aby sprawdzić ustawienia połączenia, kliknij menu Narzędzia, a następnie kliknij polecenie Opcje internetowe. Na karcie Połączenie kliknij przycisk Ustawienia. Ustawienia powinny się zgadzać z ustawieniami dostarczonymi przez Twojego administratora sieci lokalnej (LAN) lub usługodawcę internetowego (ISP).

Zobacz, czy są wykrywane ustawienia połączenia internetowego. Możesz ustawić, aby system Microsoft Windows badał sieć i automatycznie wykrywał ustawienia połączenia sieciowego (jeśli administrator sieci włączył to ustawienie).

Kliknij menu Narzędzia, a następnie kliknij polecenie Opcje internetowe.

Na karcie Połączenia kliknij przycisk Ustawienia sieci LAN.

Zaznacz pole wyboru Automatycznie wykryj ustawienia, a następnie kliknij przycisk OK.

Niektóre witryny wymagają 128-bitowego zabezpieczania połączeń. Kliknij menu Pomoc, a następnie kliknij polecenie Internet Explorer - informacje, aby ustalić, jak mocne zabezpieczenia są zainstalowane.

Jeśli próbujesz przeglądać bezpieczną witrynę, upewnij się, czy ustawienia Zabezpieczeń obsługują ją. Kliknij menu Narzędzia, a następnie kliknij polecenie Opcje internetowe. Na karcie Zaawansowane przejdź do sekcji Zabezpieczenia i sprawdź ustawienia dla protokołów SSL 2.0, SSL 3.0, TLS 1.0, PCT 1.0.

Kliknij przycisk Wstecz, aby wypróbować inne łącze.

Nie można znaleźć serwera lub błąd DNS

programu Internet Explorer

Więc co muszę zrobić żeby to naprawić?Próbowałam już wielu sposobów i nic nie pomagało.Jakby co to korzystam z sieci bezprzewodowej.

Może firewall blokuje programy,Sprawdź.A pozatym net działa normalnie ? przeglądarka inne programy korzystające z neta.

Wygląda na to że to jest Firewall. Jak masz win xp sp2 to wejdź to Panel sterowania>Centrum zabezpieczeń>Zapora sys. windows> zakładka wyjątki i zaznacz tam programy które mogą korzystać z neta.