Nie można przenieść postów do nowego wątku


(Radek68) #1

Tak jak w tytule - od 19 września po wybraniu postu do przeniesienia do nowego tematu z tego wątku i wpisaniu nazwy nowego tematu tematu dostaję 500 error

PS. Zgłosiłem do moderacji (hehe) wpis, którego ja nie mogę przenieść.
https://forum.dobreprogramy.pl/t/w-jaki-sposob-zalozyc-temat-dotyczacy-blue-screen-of-death-bsod-zwanym-potocznie-niebieskim-ekranem-smierci/490671/3?source_topic_id=541450


Społeczność
(Radek68) #2

No dobra, widzę że “za” głosował tez @FadeMind.
@tomekb zerknąłbyś?


(tomekb) #3

A gdzie chcecie go przenieść?


(Radek68) #4

@tomekb No gdzieś indziej. Na pewno nie powinien być w tym temacie.
Ostatecznie można go w ogóle wyrzucić, ale nie o to chodzi - chodzi o to, że my nie możemy go przenieść. Technicznie: “500 error” ??

loloa2 dopisał się do tematu przypiętego - informacyjnego - o tym jak założyć temat o BSOD (ówcześnie zamkniętego, przy migracji otwartego), z jakimś problemem, gdzie jedyną wspólną rzeczą jest kolor niebieski.


(tomekb) #5

Chodzi o przeniesienie posta, czy calego wątku?


(Radek68) #6

Posta do nowego wątku


(FadeMind) #7


(Seba228215) #8

Takie głupie pytanie. Czy macie włączone adblokery? Czasami one też konfliktują. Wiem to np., jak chciałem coś napisać na github.com , to nie mogłem. Dopiero po dodaniu strony do białej listy adblockera, mogłem dodać temat.


(Radek68) #9

Czy coś w tej sprawie da się zrobić, czy nie? @tomekb


(Radek68) #12

Dobra, po kilku dniach czekania na jakąkolwiek odpowiedź sam na to coś poradziłem. Zrobiłem to okrężną droga, edytując posty, przenosząc też inny post, a następnie go usuwając, no ale błąd silnika jest tu aż nadto widoczny.


(FadeMind) #13

To nie rozwiązanie tylko obejście problemu :angry:


(tomekb) #14

Zgłosiłem buga, czekamy…