Nie można przywrócić rozdzielczości

Witam, mam taki problem. mam nowy monitor Samsung SyncMaster 2243LNX ~22 cale, uzytkowalem go na rozdzielczosci wiekszej niz 1024x768. Ostatnio zalaczylem gre “milionerzy”. Gra domyslnie zmienia sobie rozdzielczosc na mniejsza, a po wyjsciu z niej komp wraca do rozdzielczosci takiej, jaką ma ustawioną uzytkownik - to oczywiste. Ale - kiedyt zalaczylem gre, odpaliło sie MENU gry, jednakze wystapil jakis blad z plikiem gry przez co nie dało rady w nia zagrac , a jedynym sposobem na wyjscie z gry było wscisniecie CTR ALT DEL i wylaczenie poprzez zakonczenie procesu. Problem polega na tym, ze kiedy to zrobiłem komp nie wrócił do ustalonej przeze mnie rozdzielczości. Niestety zmiana rozdzielczosci w ustawieniach monitora (prawy klik myszą na pulpicie nastepnie właściwosci) na taką jaką chce nie pomaga - obraz jest ogromny - czcionki również. naprawde nie wiem co robic. Czy zaradzi na to format C czy mozna sobie z tym poradzic w inny sposob ? z góry dzieki za pomoc

Zamiast formatować wystarczy przeinstalować sterowniki do karty graficznej.

Nie wiem może to trochę drastyczny sposób,odinstaluj sterowniki do karty graficznej,restart i zainstaluj je ponownie.

jak masz karte od ati to w sterownikach tez da sie zmienić rozdzielczość może ci sie uda

spróbuj może z " przywracaniem systemu "