Nie można reinstalować XP po utracie zasilania

Witam wszystkich .

Mam pewien problem z moim komputerem. Mianowicie podczas instalacji Windowsa XP przerwałem ją poprzez odłączenie prądu.Teraz instalacji nie da się dokończyc tylko wyskakuje taki o to komunikat : “Zasoby systemu nie są wystarczające do dokończenia instalacji” . Dysk ma 250Gb i nie był do końca zapełniony

Z góry dziękuję za pomoc.

Sformatuj i zacznij instalacje od nowa

Tricko323

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

C3NT3R

Na forum piszemy w języku polskim, używamy “ś, ć, ź, ż, ą, ę, etc.”, proszę użyć przycisku EDYTUJ i poprawić posta, dziękuję za uwagę.

Dysku nie da się sformatować ani rozpocząć nowej instalacji ponieważ gdy wybieram z ekranu boot’owania płytkę z systemem to nic się dzieje tylko jest to samo co wcześniej . Słyszałem że są jakieś narzędzia do sformatowania dysku jakimś innym sposobem . Proszę o pomoc

Możesz użyć Gparted jest w formie LiveCD, jest to mała dystrybucja Linuksa z narzędziem do partycjonowania, łatwo znajdziesz w :google:

Możesz spróbować dopiąć ten dysk do innego komputera i powinno się udać go sformatować tylko oczywiście nie uruchamiaj z niego Windowsa podczas przypięcia bo to nic nie da [-X . Jeżeli masz taką możliwość to podepnij przejściówką do USB

Mógłbyś mi to bardziej szczegółowo wyjaśnić ? :idea:

daki666 , każdy ma przejściówki Twoja porada jest warta zero. Masz powyżej opisane czego chcesz więcej? semtex , Ci napisał co zrobić ciężko ściągnąć i wypalić GParted?

http://www.dobreprogramy.pl/GParted,Pro … 13209.html

Sam Ci napisałem, że niemożliwe żeby płyta nie startowała ponownie. Sprawdź jeszcze to bootowanie.