Nie mozna sie do mnie dodzwonić

Witam.Zakupiłem nie dawno karte play fresh.Poprzez play 24 czyli *111# wyłączyłem niby pocztę głosową.Co się okazało później,że wcale nie jest wyłączona.To na jakimś forum przeczytałem kody na wyłączenie poczty , które wpisałem tj :

##61# i zielona słuchawka- gdy nie odbiera

##62# i zielona słuchawka- gdy poza zasięgiem

##67# i zielona słuchawka- gdy zajęte

Później wpisałem jeszcze:

##002# - całkowite wyłączenie poczty

A teraz nie można się dodzwonić na mój nr - komunikat, że abonent nie przyjmuje połączeń przychodzących

To dzwonie pod *500 i mówię co i jak a koleś do mnie ze mam się zarejestrować w salonie bo nie może mi tak pomóc.Pomijając w ogóle to, że zjadło mi 1,22 za bzdurne tłumaczenie pana konsultanta wychodzi na to,że muszę jechać 50 km do salonu play,żeby zarejestrować kartę.Wszystkie krótkie kody w play nie działają poprawnie.

Czy może ktoś wie jak aktywować rozmowy przychodzące lub co jest przyczyna, że mam je zablokowane??

Dodam, że Blokowanie polaczeń przychodzących jest wyłączone poprzez ten kod deaktywacja #35*# - ale wyskakuje komunuikat - NIE GOTOWE

Jak ktoś wie jak sobie z tym poradzić prosze o pomoc

wojteekp ,

Dlatego kazali Ci udać się do salonu, bo aby zgłosić reklamację, musisz mieć zarejestrowany numer telefonu.

Ja bym na twoim miejscu jeszcze spróbował wziąść w menu telefonu wyłączyć wszystkie przekierowania (w każdym telefonie dostępne to jest z menu telefonu)

Zarejestruj się na stronie Play, masz tam wykaz swoim usług. Zobacz czy rozmowy masz przekierowywane na pocztę, w komórce wyłącz wszelkie przekierowania (powinno być menu jakieś z tym…przynajmniej u mnie tak jest).

Na stronie nie mogę się zarejestrować .Jak czekam na nr potrzebny do rejestracji który ma przyjść sms to nie przychodzi.A przekierowania mam wyłączone w tel.Ten Play chyba się troszkę przepełnił nowymi klientami i nie daja rady tego ogarnąc.Nic nie jest dopięte do końca.

Co mi pozostaje to chyba wyrzucić karte i kupić nową.Bo do salony taki szmat drogi nie ma sensu jechać jak startówka jest za 5 zł.