Nie można uruchomić gry Colin McRae Rally 2

Witam!

Piszę w imieniu kolegi, który ma następujący problem z grą Colin McRae Rally 2: po zainstalowaniu gdy próbuje ją włączyć gra po prostu się zawiesza, czasami zanim jeszcze wejdzie do menu, a czasami gdy już się do niego dostanie. Jedyne co można zrobić to zamknąć proces bo ani nie można pograć, ani wyłączyć gry.

Niestety nie znam dokładnej konfiguracji komputera, jedyne co wiem to, że jest to laptop Acer (niestety nie znam nr modelu), procesor Intel Pentium Dual Core T3400 2,16GHz i system operacyjny Windows XP.

Czy ktoś może powiedzieć czego to może być wina czy potrzebna by była dokładna specyfikacja laptopa?

po 1 może to być wina gry, jeżeli działa na innym kompie a akurat na tym nie, czyli to wina kompa. niewiem jakie wymagania ma ta gra, no i jaka grafikę ma ten laptop, ale wydaje mi się że za słabą :slight_smile:

kriss.dj ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

No tak zapomniałem dodać, że gra wcześniej działała i nadal działa na innych komputerach. Winę za słabej karty graficznej również wykluczam gdyż laptop jest stosunkowo nowy (ok. pół roku) natomiast sama gra wyszła w roku 2000.