Nie można uruchomić gry

Mam problem z grą, otóż nie mogę jej uruchomić z powodu takiego komunikatu “Nie znaleziono punku wejścia procedury BinkSetOSFileCallbacks w bibliotece xx… gra.exe” ktoś pomoże?

prawdopodobnie plik biblioteki jest uszkodzony, trzeba by go podmienić. Prewencyjnie zrób w cmd - jako administrator sfc /scannow

Nie wiem jaka to gra, jeśli coś z Bethesda to jeszcze możesz options -> validate files w Bethesda Launcher

2 polubienia

Podaj cały komunikat o błędzie, jaka to gra, skąd pobierana?

1 polubienie

Pewnie musisz na…

1 polubienie

Brakuje biblioteki bink2w64.dll-tak mi się wydaje,dobiera się to do gry jaką się ma np. Call of Duty.

2 polubienia

@bachus okej zajrzę tam.
Gra Assassin’s Creed Odyssey
@kameleon5 To gdzie znajdę plik?

Szukaj pliku Bink2w64.dll pod swój system(W7,8,10) lub Bink2w32.dll jak masz 32-bitowy system.Pobrany plik dajesz tam gdzie jest folder z grą lub do system32 i instalujesz przez cmd.

1 polubienie

Połowa sukcesu za nami, gra się odpala lecz po paru sekundach znika ekran ładowania i w menedżerze zadań też znika czyli najzwyczajniej się wyłącza.
Wiesz co z tym zrobić @kameleon5 lub ktoś inny?

Jak instalowałeś ten plik dll do folderu z grą czy system32?.
Masz zainstalowane .NET Framework i Visual C++(wszystkie)-sprawdź w zainstalowane programy w panelu sterowania-jak brak to pobierz i zainstaluj bo może z tego powodu nie chodzi gra.

1 polubienie

Wrzuciłem plik po prostu do folderu z grą i tak wszystko zainstalowane.
@kameleon5

Samo się zainstalowało?-poczytaj jak instalować pliki .dll,a co z .NET Framework i Visual C++ masz zainstalowane?.

@kameleon5 Tak mam zainstalowane.
I pobrałem z tej strony brakujący plik i wrzuciłem do folderu z grą, coś źle zrobiłem?
Link: https://www.dll-files.com/bass.dll.html

Tak jak zapytał/zasugerował wcześniej @kameleon5 zainstaluj plik DLL w System32…

Skopiuj plik do folderu C:\Windows\System32 potem otwórz konsolę CMD jako administrator i w tym katalogu wykonaj komendę rejestrującą plik dll w systemie: regsvr32 /i nazwa-pliku.dll

2 polubienia

@anon83998021 Jak otworzyć CMD właśnie w tym folderze?

Serio??

Uruchom jako ADMINISTRATOR i będziesz w tym folderze…

1 polubienie

No i co wpisałem to co mówiłeś i takie coś wyskakuje. image

co dokładnie wpisałeś?

regsvr32 /i bink2w64.dll ?

1 polubienie

regsvr32/bink2w64.dll

brawo Ty… :confused: czy ja tak napisałem?

Wpisz jak podałem wyżej :slight_smile: Jaki masz system operacyjny?

1 polubienie

Windows 10 64 bit.