Nie można uruchomic visty

chyba nie ma tej partycji recorvery juz u mnie

to jak ją wykasowałeś to nie szkodzi. Poprostu już nie zainstalujesz samemu visty i jak bedziesz chciał do niej wrócić to będziesz musiał zamówić u producenta kompa płytkę z vistą i dopiero…

gdzie znajde sterowniki Do Acera aspire 5710Z pod xpka ? Bo już xp mam ;D a jak chce instalowac Vistę to błąd: 0xE0000100 Czyli nadal jest :confused:

może wypisz konkretnie do czego potrzebujesz…

już mam ci co szukają sterów do acerzyska aspire 5710z g to proszę : http://www.laptops-drivers.com/acer-not … ws-xp.html

P.S ta ukryta partycja to Recorvery?

tak, lub rescue te twie nazwy obowiązują…

umm co zrobic aby zainstalowac viste od nowa ? :confused: ten błąd wyskakuje 0xE0000100

a nagrałeś płytki recovery? bo jeżeli nie nagrywałeś to bez zamówienia nośnika u producenta nie zainstalujesz visty…

Chociaż wiesz co? Wpadłem na pewien pomysł… Ściągnij windows vista recovery disc i zrób przywracanie systemu… Ja też pamiętam miałem stop i vista się nie uruchamiała i jak przywróciłem system vista zpowrotem zaczeła się uruchamiać ;p

ty a skad to sciagnac?

:google:

Na wszelki wypadek napiszę jedną rzecz. Masz tam dwa linki. Pobierasz recovery pod x86 jak masz windowsa 32 bitowego, a jak masz 64, to pobierasz x64

recovery jest w języku angielskim ale nie powineneś mieć problemu ponieważ interfejs jest bardzo intuicyjny…

pozniej bedzie po polsku ?

tak, tak recovery jest angielskie, a jak zrobisz przywracanie systemu to system normalnie będzie polski…

umm dobra jak zrobic to przywracanie systemu mam to wszystko co i jak zrobic? ;(

Powiem Ci tak. Zabotuj tąś płyktę recovery. Przestawiasz bios tak, żeby na 1st boot device był napęd cd/dvd. Postępujesz tak, jakbyś wgrywał xp. Później będzie pisało windows is loading files - wtedy poczekasz, a następnie wyświetli się okno wyboru kraju i jezyk klawiatury. Wybierasz język polski i klikasz naxt. W lewym dolnym rogu będziesz miał napis rapair your computer w który klikasz. Teraz recovery sprawdzi, jakie masz zainstalowane systemy. Wybierasz windows vista, next, i dalej się domyślisz co trzeba zrobić, bo tak jak mówiłem interfejs jest intuicyjny…

Wybierasz windows vista, next, i dalej się domyślisz co trzeba zrobić, bo tak jak mówiłem interfejs jest intuicyjny…

Xp mam ? … także co teraz?

Aha masz xp… a nagrywałeś na płyty obraz partycji recovery/rescue? Jeżeli nie to jest problem, bo bez tego się nie obędzie… Chyba, że nie kasowałeś tejże partycji, to może jest jeszcze szansa na wykonanie płyt…

jest ukryta Partycja ale nie moge jej odzyskac jak to zrobic?

Jest ok… Ma być ukryta, ponieważ jest to po to zrobione, żeby vista jej nie widziała jako dysk… Nie wiem jak to będzie u Ciebie… Zajrzyj do papierów kompa. Napewno gdzieś w nich pisze jak zrobić płyty do odzyskiwania systemu… I jeszcze jedna ważna wskazówka odemnie. Jak będziesz miał już te płyty, to zanim zaczniesz przywracać system, to wpisz w command prompt(wiersza poleceń) format c: gdzie c: to litera partycji, gdzie jest windows xp i dopiero przywróć system…