Nie mozna uruchomic windowsa z powodu bledu oprogramowania

mam pewien kłopot z komputerem . prubowałem naprawić mod do gry tak jak było napisane na oficjalnym forum moda . napisali tam ze do pliku boot.ini muszę dodać “/3GB /USERVA=2990” wiec tak zrobiłem. uruchomiłem ponownie komputer i nic to nie dało. następnego dnia włączyłem ponownie kompa i wszystko chodziło świetnie lecz gdy wieczorem znów go odpaliłem pojawił się komunikat

“nie można uruchomić systemu windows z powodu błędu w oprogramowaniu. zgłoś ten problem jako: załadowac wymaganych bibliotek DLL dla jądra systemu. zgłoś ten problem do pomocy technicznej.” czy da się to jakoś samemu naprawić

chciałbym dodać ze nie mam płyty ponieważ jest u kolegi na drugim końcu polski a i mam windows xp

A tryb awaryjny Działa?

nie działa

Wiesz Xpek Czasami sam załacza jakby ci sie jakoś go uruchomić jedna to migiem usuń ten wpis z bot,ini

komputera wogóle włączyć nie mogę przed rozpoczęciem ładowania mi się ten komunikat pojawia i nic nie mogę zrobic

UUUUUUUUUUUUUU to tylko reperacja ale bez płyty nie pojedzie

podobno da się jakoś przez pendriva podmienić pliki tylko nie wiem jak bo nigdzie nie jest napisane

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic969862.html

Prosze google nie gryzie

przemo1998rolla , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swoje posty i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

ściągnąłem obraz płyty z neta i uruchomiłem konsole odzyskiwania windows i teraz mam nowy problem a mianowicie pojawia się coś takiego:

"Konsola odzyskiwania bla bla bla bla

1: C:\WINDOWS

Do której instalacji systemu windows chcesz się zalogowac (Naciśnij klawisz ENTER, aby anulować)? (no to ja wybieram 1 bo innego wyboru nie mam)

Wpisz hasło administratora:*******

(i pojawia się coś takiego) C:\WINDOWS> i w tym momencie zaczyna się mój problem co dalej wpisać aby naprawić plik boot.ini

no wiem że są takie komendy tylko mi trzeba szczegółowo to opisać bo nie wiem którą z opcji

już sobie poradziłem dzięki wszystkim