Nie można uruchomić żadnej wersji Kaspersky Internet Securit

Witam, mam problem. Mianowicie, nie mogę uruchomić żadnej wersji antywirusa Kaspersky Internet Security. Nie mam żadnego innego antyvira, odinstalowałem Lawarebytes, usunałem programem Revo Unistaller wczesniejsze wersje i 2012 i gdy zainstaluje KISa 2011 albo KISa 2012 to pojawia się skrót na pulpicie jednak, gdy próbuje go włączyć nic się nie dzieje. Dodam, że program jest instalowany bez problemów. Instalki biore z forumdobreprogramy. Trial również mi się nie skończył, bo powinno zostac minialnie 2 tyg.

A nie masz wirusa? To przypomina objaw jakby wirus blokował uruchomienie antyvirusa. Przeskanuj kompa z płytki Kaspersky rescue disk który można ściągnąc z dobreprogramy.pl

Wiele trial’ów po odinstalowaniu przed upływem terminu, nie daje się ponownie zainstalować, komunikując, że czas testowania minął. Może to Cię spotyka?

http://support.kaspersky.com/pl/faq/?qid=208279460

Miałem tak, że po 1 dniu od triala [KIS 2012] wywaliło, że trzeba kupić licencję, a powinno zostac jeszcze 29 dni. Tylko własnie normalnie sie instaluje KIS 2012 i 2011

Syfu żadnego nie ma, bo skanowałem Malware. Chodzi o to, że jak zainstaluje już Kasperskiego i uruchamiam go, to pojawia się tylko to jedno okienko [wersja 2012], taki jaby pasek zielony [komunikat] i nie włącza się, w medzerze zadań też go nie ma.

@EDIT tego linku od stream’a nie mogę otworzyc na zadnej przeglądarce.

Czyli na 100% masz jakiegoś syfa, zapraszam do działu bezpieczeństwo - bezpieczenstwo-f16.html

Wirus, który uniemożliwia uruchomienie KIS’a i jego strony internetowej O.o Pierwszy raz tak mam.