Nie można usunąć tempów

Nie mogę usunąć 4 plików z folderu Temporary Internet Files. Nie wyskakuje żaden komunikat, tylko nic sie nie dzieje a one dalej tam są. Czy należy coś z tym zrobić?

usermk

W trybie awaryjnym na koncie administratora

Start - Uruchom - cmd

Wpisz następujące komendy, każdą potwierdzając Enter:

RD /S /Q “C:\Documents and settings\Nazwa Twojego konta\Ustawienia lokalne\Temp”

RD /S /Q “C:\Documents and settings\Nazwa Twojego konta\Ustawienia lokalne\Temporary internet files”

Lub użyj ATF Cleaner

Pozdrawiam

usermk

Proszę używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

albo użyj programu kilbox coś tam, usuwa wszystko i bez problemu.

2 pierwsze sposoby nie działają, ściągnęłam Killboxa, i co teraz? mam wyszukać te pliki żeby znalazł ścieżkę i delete one reboot?

A tego ATF-Cleanera to jak usunąć żeby nic nie zostało?

Złączono Posta : 12.02.2007 (Pon) 10:37

Chciałam załadować ścieżkę do tych plików w Killbox , ale on widzi te pliki w drzewie ale nic nie dodaje, przecież chyba nie mam ksować całego katalogu…???

Wpisałeś właściwie - zwracając uwagę na spacje ??

Co do ATF - to odpalasz również z admina - zaznaczasz przeważnie Select All - Empty Selected - i masz komunikat ile usunięto…

Pozdrawiam

Wpisałam jeszcze raz z pewnością właściwie. W trybie awaryjnym tych plików nie widać, ale jak wracam do normalnego dalej je widzę.

Korzystając z AFT miałam komunikat, że usunięto ale dalej je widzę…

Chodziło mi nie o to jak usunąć za pomocą AFT tylko jak usunąć samego AFT.

Hmm - nie instalowałeś go, nie wymaga więc też odinstalowamia…PPM - Usun…a kosz już pewnie wiesz jak się opróżnia…

Bardzo dziękuję za pomoc! :slight_smile:

Choć nie rozumiem tego typu złośliwości:

Jakbym wszystko wiedziała i nie miała żadnych wątpliwości to chyba bym nie korzystała z forum…

Pozdrawiam

usermk

Przepraszam Cię bardzo, jeżeli w ten sposób to odebrałaś, - tym bardziej mi łyso, że okazałaś się przedstawicielką piękniejszej części ludzkości… to moja pokuta - ](*,)

Pozdrawiam :slight_smile:

Agaton

Nic się nie stało :slight_smile: ta część ludzkości się nie gniewa :slight_smile:

Pokuta zdecydowanie zbyt okrutna :smiley:

Pozdrawiam :slight_smile:

Ja osobiście używam,moim zdaniem dobrego,który nazywa się emptemp2.8 dlamnie skuteczny.