Nie mozna usunąć


(Mysia Mysia) #1

nie moge wyrzucić calej zawartości z Temporary Internet files. Zawsze zostają 3 pozycje. Oczywiście nie mam wtedy połączenia przez IE. Próbowalam też w awaryjnym i nic. Może to błahostka, ale nie wiem dlaczego tak jest. I jeszcze jedno pytanko (tylko proszę sie nie śmiać) - ad-awar pokazuje mi że w jednych cookach mam śmieci. Gdy sprawdzam tę lokalizację jest ZAWSZE pusta. Nidgy, ani przed ani po skanowaniu ( zwłaszcza przed :wink: ) nic tam nie ma... Proszę o oświecenie mnie w tej materii. I pyt. nr 3 - Ostatnio ad-awer znajduje zagrożenia w "recend" -co to za folder. Zapisują się tam jakieś bzdury, np skrót do mojego katakogu z plikami tekstowymi, albo log z hiijsjacka :shock: ). Proszę o podzielenie się ze mną wiedzą w tej materii osoby bardziej doswiadczone :slight_smile: :whoeva:


(Adi171717) #2

W opcjach internetowych masz takie cos jak "tymczasowe pliki internetowe" w zakladce ogolne. Masz tam funkcje usun pliki cookie i usun pliki... probowalas w ten sposob usunac te pliki ??


(Mysia Mysia) #3

Dzieki. taka mala rzecz, a cieszy. Całkiem wylecialo mi to z głowy. Wykasowane. :lol:


(Golden Finger) #4

Ma pewnie powiązania w rejestrze, który trzeba przeczyścić np. jv16 free

To jest katalog ukryty Recent. Tworzony w każdym katalogu użytkownika i zapisauje pliki ostatnio otwierane czy uzywane etc, u mnie zawsze jest pusty :slight_smile: ale to pewnie jest spowodowane wyłaczeniem pewnej funkcji w moich ustawieniach na moim koncie :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam :okulary:


(Adi171717) #5

Kazdy moze go oproznic klikajac prawym na pasek zadan->wlasciwosci->menu start->dostosuj...->klik na "wyczysc"


(Golden Finger) #6

Ponieważ przeszkadza mi zapisywanie tych plików, dlatego tę funkcję wyłączyłem. To wyłączenie jest gdzieś tam, jak piszesz o czyszczeniu :smiley:

Pozdrawiam :okulary:


(Mysia Mysia) #7

Można prosić jaśniej. Już wiem ze minn. mowa o programie (też :wink: ) ale "pewne powiązania" i "przeczyścić" to już brzmi mniej groźnie.


(Golden Finger) #8

Podany programik jv16 czyści rejestr z błędnych wpisów , więc byc może to czyszczenie rejestru spowoduje, że ad-aware nie będzie już pokazywał tego, o czym piszesz wyżej :slight_smile:

Programik jest prosty i ma menu po polsku z "wyboru" :twisted:

Pozdrawiam :okulary:


(Mysia Mysia) #9

a jest coś w zamian? Tego nie można sciągnąć. "...nie jest prawidłową aplikacją systemu windows" cokolwiek to znaczy :shock: .


(Duch) #10

a skąd to ściągasz, że takie zaklęcia się pojawiają??


(Magik) #11

aga , pobierz go stąd, musi pójść

Polecam też RegCleaner

Też możesz ustawić język polski, a przy ustawieniach domyślnych jest w pełni bezpieczny. Jak nie będziesz czegoś wiedziała, to wal śmiało :smiley:


(Mysia Mysia) #12

z dobreprogramy, cyk i na pulpicik, a potem to już lipa.


(Golden Finger) #13

Dlaczego nie sprawdzasz linku, który podałem, przecież to ta sam lokalizacja :hahaha:

:smiley:

Rzeczywiście nie działa link :evil:

Ale zaraz wskażę inną lokalizację, a jeżeli będziesz korzytstała tylko do czyszczenie rejestru, nie ma się czego bać, wskażesz wpisy oznaczone na zielono i usuniesz, to jest bezpieczne.

Jedna zasada bezwzględnie obowiązuje niezależnie od zaawansowania.

>>>Przed działaniami na rejestrze zrób jego kopię!!

Pozdrawiam :okulary:

Update

Lokalizacja działająca :smiley:


(Asterisk) #14

Post OT ----------: > Kasacja

Asterisk


(Adi171717) #15