Nie można uzyskać dostępu do usługi Instalator Windo

Witam.

Mam taki oto problem, przeinstalowałem dziś system i zacząłem instalowac programy, wszystko szło ok do czasu gdy przyszedł czas na Autocada( instalowałem przez daemona a potem wypaliłem na płytke).

Pojawił sie oto taki problem, po kliknieciu na install wyskoczyło okienko “instalator Wise kopiuje pliki na dysk” pomysąłem ok , spoko, zaraz poajwiło sie nowe okienko" zrestartuj komputer, po ponownym uruchomieniu instalator włączy sie automatycznie"

Zrobiłem tak jak kazał. Ale po ponownym uruchomieniu pojawiłosie oto cos takiego:“Nie można uzyskać dostępu do usługi Instalator Windows.Skontaktuj się z działem pomocy technicznej, aby sprawdzić, czy tausługa została właściwie zarejestrowana”.

Zainstalowałem windows installer 1.1 ale nie pomogło. Odinstalowałem installer 1.1 i teraz pisze ze: “instalaltion of net framework 1.1 has failed.autocad cannot be innstaled without this compnent.See yuor system administrator for more information”

Pomocy

Z góry dzięki

Krzysiek

Pomyliłeś dwie sprawy. Windows Installer jest w wersji 3 a .NET Framework możesz mieć w wersji 1.1 na przykład, choć jest już przecież wersja 2

Zainstaluj ponownie środowisko .NET Framework i koniecznie zaktualizuj Windows Installer do wersji 3.0

na początek sprawdz czy dane usługi są na AUTO i uruchomione, start-> uruchom-> services.msc

:arrow: ASP.NET State Service

:arrow: Instalator Windows