Nie można wczytać Direct3d. ?!

Witam !

Zwracam się do was drodzy forumowicze ponieważ mam duży problem, otóż po formacie systemu (windows vista-32 bit)

zainstalowałem direct 11 i ulubioną grę jednak po jej zainstalowaniu wyskoczył mi błąd taki jak w temacie :confused: POMOCY !!

dodam jeszcze że przed formatem ta gra normalnie działała.

Fajnie by było jakbyśmy nie musieli zaprzęgać magicznej kuli do wywróżenia co to za gra, jaka karta graficzna, czy zainstalowałeś sterowniki do niej…

Zainstaluj jeszcze DirectX 9.0c,żeby instalator uzupełnił braki w systemie,może być ta przyczyna i bardzo ważna rzecz,czy są zainstalowane sterowniki do chipsetu i karty graficznej ?

Langue of Legends. próbowałem instalować wiele sterowników ale żaden z nich nie zadziałał.Sprawdziłem też dxdiag i mam niedostępne przyspieszenie direct3d directdraw oraz teksturowania AGP . Na dodatek pisze że mam Standardową karte graficzną vga.

Dodane 21.03.2013 (Cz) 22:10

Sprawdziłem i nadal nie działa :frowning:

No bo jak nie masz zainstalowanych sterowników karty graficznej to nic nie odpalisz… GPU-Z, sprawdzasz co za układ masz i lecisz ze sterownikami…

no ok mam to ale jak pobrałem stery do karty i je zainstalowałem to i tak to nic nie dało bo cały czas mam te vga a jeżeli klikam zaktualizuj i żeby szukało u mnie na kompie sterów to pisze że są aktualne i na tym koniec

Dodane 21.03.2013 (Cz) 23:34

Pobrałem i zainstalowałem te sterowniki http://www.nvidia.pl/object/win7_winvis … ql_pl.html tylko że wyskoczył błąd "Program instalacyjny NVIDIA nie może znaleźć sterowników zgodnych z aktualnym sprzętem. Program instalacyjny zakończy pracę. " i na tym koniec … proszę pomuszcie mi bardzo mi zależy na tej gierce.

Jaki Komputer i jaka karta grafiki pobierz GPU-Z i podaj numer Chipu jaki program wyświetli,trzeba będzie pobrać sterowniki i usunąć starą kartę w manadzerze urządzeń,jeśli to laptop,to sterownik będzie na stronie producenta laptopa,inne sterowniki na laptopie nie zadziałają,bo musi być ten podpisany przez producenta.

Jak nie ma sterów do Chipsetu płyty głównej to też nie odpalisz.

Jest to komputer AMD Sempron processor 3000+ 1.81 GHz

Nie wiem co to jest Chip , przepraszam ale nie orientuję się zbytnio w komputerach

gdzie mogęsie dowiedzieć jaki jest ten chip ?

pisze że to jest standardowa karta graficzna vga

Po to masz zainstalować GPU-Z,inaczej nie ma jak ci pomóc,chodzi o numer (model) układu graficznego,który ten program poda,przydałby się jeszcze model płyty głównej,trzeba chyba sterowniki do chipsetu zainstalować,płytę główną zidentyfikujesz za pomocą CPU-Z zakładka Motherboard

Ja mam GPU RV770,czyli AMD Radeon 48xx,po tym szukasz sterowników,przy starej karcie trzeba szukać sterowników legacy,nowe już nie będą działać

czy to pomoże ?

Driver Version : atiumdag 6.0.6001.18000/ Vista

GPU: RV670

Subvendor: ATI AIB (1787)

Bus interface : AGP 8x @ 8x

Memory type : GDDR3

Nie mam takiej zakładki jak “Motherboard”

ja mam ATI radeon

Wysłał bym ci Screen shoota ale nwm jak tu to wstawić ;/

Po pierwsze, podaj model płyty głównej, potrzebny jest sterownik do chipsetu płyty głównej, skoro w cpu-z pokazuje taki model karty, to zainstaluj aida 64 extreme edition powinno pomóc. Poza tym nie wiem czemu ściągasz sterowniki do nvidii skoro masz radeona.

oski1416 ,

Prawie na pewno masz Radeona HD3850, spróbuj te sterowniki: http://www2.ati.com/drivers/10-2_legacy … dd_ccc.exe

Jeżeli masz zainstalowane inne sterowniki, odinstaluj je w panelu sterowania, wyczyść pozostałości programem Driver Sweeper i dopiero zainstaluj te.

Poprostu … Ściagnij Direct9.0c Run Time error z microsofta . Wejdz w panel sterowania Nividia czy masz ATI . Następnie zrób stosuj ustawienia 3D w Synchronizacji Pionowej :slight_smile:

Mam nadzieje że pomogłem :wink: