Nie można wgrać romu w tablecie

Witam

 

Przywracanie systemu kończy się tak -

 

O co tu chodzi ?Co robić ?

 

Na samym tablecie uruchamia się pusty ekran tylko można wejść w ustawienia i nic więcej.

a tablet działa tak i tylko po podpięciu do kompa

Tablet Prestigo PMP3170B - YouTube

 

I dlaczego nie mogę się dostać do partycji systemowej androida nawet poprzez Linuxsa ? ( próbowałem kilka linuxów ) Co to za partycja jest na androidzie ?

Dzięki i pozdrawiam

Jaka wersja Androida była przed awarią zainstalowana? Przez jaki program próbujesz instalować Androida?

To był android  4.03 Ice Cream Sandwich

Wersja jądra 3.0.8

Nr kompilacji PMP3170BEN 3.0.4.4.0.3 IHL74k

Wgrywam oczywiście przez Recovery

Pobierz stock rom z końcówką .tar.md5

zainstaluj na komputerze odin 3 i wgraj ten system odinem wszystko.

– Dodane –

Naprawiłes to czy nie?

Ten plik to suma kontrolna, a nie plik z systemem :wink:

Nic nie rozumiem :frowning: skąd mam wziąść taki room ? cały net przeczesuję od prawie 2 lat i nie ma nic takiego z wyjątkiem 1 roomu którego nie da się wgrać jak opisuję w 1szym poście.

Kolego przecież Ty nawet nie napisales na jakie urządzenie szukasz tego romu.

Jak to nie napisałem 2 posty wyżej pisze - Tablet Prestigo  PMP3170B a na dodatek ten rom co mam jest w formacie zip więc odinem chyba go nie wgram.Jak zamienić w ogóle format zip na img lub tar ?

 

I DLACZEGO DO K…NĘDZY ( bo mnie szlag trafi z tym g… ) NIE MOŻNA SIĘ DOSTAĆ DO PARTYCJI SYSTEMOWEJ TEGO TABLETA ANI PROGRAMEM LINUX READER ANI Z SAMEGO LINUXA ??

Koleżko - aplikacja Tapatalk pokazuje miniatury plików YT, a nie opisy linków - dla mnie nazwy tableta nie było.

2 lata szukasz tego w necie, co jest na stronie producenta (wraz z instrukcją) http://www.prestigio.com/catalogue/Archive_products/Multipads/MultiPad_7.0_Pro#/product-support/firmware

Opis ‘tego romu co go masz’ jest lekko mówiąc - nieprecyzyjny.

 No i właśnie ten rom wgrywałem i kończy się to tak

 

https://drive.google.com/file/d/0B2Q-rgE9vYINZ0JrTVJ2M0UyRTg/view

ale tam są dwie różne wersje romu, dla dwóch różnych wersji procesora.

Próbowałem z obydwoma wersjami i jest taki sam wynik

 

Dostałem się wreszcie poprzez ADB do systemu androida i zlistowałem pliki i porównałem  z tymi w oficjalnym romie  - okazało się,że brakuje tych aplikacji:

 

-Launcher2

-com.google.android.marvin.talkback-1

-A777_FactoryTest

-SystemUI

-sourceinst

Teraz pytanie jak je wgrać ?

Dzięki i pozdrawiam

TEMAT ZAKOŃCZONY PORADZIŁEM SOBIE SAM - brakowało pliku Launcher2 - bo jego wgraniu wszystko działa.