Nie można włączyć sieci bezprzewodowej

Cześć. 

W moim laptopie na systemi W10 wystąpił problem mianowicie nie mogę włączyć sieci bezprzewodowej WiFi.

Nie mogę jej włączyć skrótem na klawiaturze komputera (w ogóle nie świeci się dioda)  w panelu sterowania Sieć i Internet przełączam pasek na Włącz lecz nie można (Połączenie sieci bezprzewodowej - wyświetla brak połączenia jak robię diagnozuj wskazuje abym włączył natomiast klikam i się nie włącza) Sprawdzałem aktualizacje wszystko jest, sterowniki są i nie wyświetla żadnego błedu. Komputer na kablu działa, w telefonie WiFi również sprawne.

Czy możliwe aby karte sieciową szlak trafił wszystko sprawnie działało przez 5 lat:)

Pierwsze - co to za  laptop (model , marka)

Drugie  co to za  kart a- jak nie  potrafisz  określić to podaj  co jest w  menadżerze  urządzeń  po kliknięciu na  tą  kartę wif i wybraniu Właściwości a  następnie  zakładka Szegóły i  wybraniu z rozwijanej listy  Identyfikatory sprzętu. Będzie  to miało postać podobną  do tego PCI\VEN_168C&DEV_0032&SUBSYS_4105144D&REV_01
 

Toshiba Satellite A660-17W

PCI\VEN_14E4&DEV_4727&SUBSYS_7175144F&REV_01
 

Z góry dzieki

Wifi działało na w10 czy problem wystąpił po zmienie systemu ?

Widzę  że to karta  Broadcoma do którego nie dość  że  nie  ma  sterowników  pod Windows 10 od  producenta  to i z  Broadcomami są  często gesto problemy pod Dychą… Możesz spróbować tak: pobrać sterownik spod  tego linka LINK nieprzejmując się  tym że  to dla HP i Windows 7 i spróbować zaisnstalować go. Jeżeli okazałoby się że program instalacyjny nie  chce z Windowsem 10 wspópracować  to zrób tak : wypakuj pobrany plik WinRarem następnie   w menadżerze  urządzen prawym klawiszem na  tą kartę wi fi nieszczęsną, wybierz aktualizację oprogramowania sterownika następnie  przeglądaj mój komputer itd i wskaż  folder do którego wypakowałeś  wcześniej pobrany plik.