Nie można wprowadzić komputera w stan wstrzymania

Mam problem z uśpieniem komputera. Niedawno wrócił z serwisu i ma nową płytę główną. Wcześniej nie było z tym problemu. Teraz przy próbie wstrzymania komputera (niezależnie czy przez przycisk na klawiaturze czy przez przycisk “wstrzymaj system” w menu Start) wyskakuje okienko z napisem “Sterownik urządzenia “Logitech Driver Interface” uniemożliwia przejście komputera w tryb wstrzymania pracy.” Komputer oczywiście się nie usypia. Z urządzeń Logitecha posiadam tylko klawiaturę i myszkę - zestaw bezprzewodowy. Zdawało mi się że powyłączałem wszystkie procesy związane z oprogramowaniem do tego zestawu, ale problem wciąż występuje. Może jest inna przyczyna, albo nie powyłączałem wszystkich procesów? Może ktoś potrafi podać listę wszystkich procesów związanych z oprogramowaniem SetPoint? Z góry dziękuję za pomoc.

Zaktualizuj sterowniki/oprogramowanie od Logitecha, któryś jest w starej wersji i nie obsługuje uśpienia/hibernacji.

Są w najnowszej, już próbowałem. Zresztą na starej płycie głównej były te same i działało.