Nie można zainstalować antywirusów-Prawdopodobnie wirus


(Lamersiok) #1

Witam ! otóz wczoraj miałem taki problem,że w Avaście wyłączyły się wszystkie zapory , więc skorzystałem z antywirusów online oraz Malwarebytes Anti-Malware i usunęło wirusy,które wykryło, lecz został teraz problem ten , że przy próbie instalacji dowolnego antywirusa wyskakują błędy przy instalacji BitDefender - "Error reading from file C:\Program files\Common Files\BitDefender\Setup Information{44B436FA-FB33-4B24-8AD1-D8C9A5047E9}\bdfree.msi. Verify that the file exists and that you can access it. "

Przy instalacji AVG - "Instalator ma niewystarczające uprawnienia dostępu do katalogu: C:\Program Files\AVG" chociaż jestem zalogowany na Koncie Administratora

W końcu udało się zainstalować Avire ,ale wyskakuje informacja "Your computer is not secure !" Obok pisze "Fix problem" ,gdy to klikam to za każdym razem Avira się zacina i nic nie można zrobić.

Gdy zreinstalowałem Avasta to dalej nie można było włączyć zapór i pisało ,że jest brak połączenia z kontem.

Extras : http://www.wklej.org/id/867835/

OTL : http://www.wklej.org/id/867828/

Bardzo bym prosił o pomoc lub sprawdzenie logów


#2

AesTas , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038


(Acorus) #3

Odinstaluj Akamai NetSession Interface,toolplugin,V9 HomeTool.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow ... adwcleaner z funkcji Delete.Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt. Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.


(Lamersiok) #4

Dzięki za odzew. Zrobiłem jak kazałeś tylko ,że AdwCleaner nie usunął Akami NetSession ,więc odinstalowałem ręcznie.

Raport z usuwania : http://www.wklej.org/id/868109/

Log: http://www.wklej.org/id/868098/


(Acorus) #5

W OTL użyj opcji Sprzątanie.

Wyłącz i włącz przywracanie systemu.

http://www.searchengines.pl/Czyszczenie ... 41981.html

Przeskanuj programem Dr.WEB CureIt http://www.dobreprogramy.pl/Dr.WEB-Cure ... 12976.html


(Lamersiok) #6

Wszystko zrobione tylko , że Dr.WEB wykrył 2 wirusy z czego jeden to facecons.dll i tego usunął a drugi to : C:\Documents and Settings\Mateusz\Moje dokumenty\Pobieranie\MSE_Downloader.exe zainfekowany wirusem Trojan.DownLoader3.16901 - niewyleczalny - przeniesiony

Jak to można usnąć ?


(Acorus) #7

Jak go przeniósł to jest niegroźny.


(Lamersiok) #8

Dzięki wielkie za twoje starania ,lecz dalej to samo wyskakuje ,a wydaje mi się , że wszystkie kroki wykonałem prawidłowo :frowning:

Istnieje może jakiś inny sposób na naprawę tego ?