Nie można zainstalować sterowników do Radeona 9550

Witam,

Mam problem z zainstalowaniem sterowników do Radeona 9550. Jest świeżo postawiony system XP Professional, w wersji dystrybuowanej przez Politechnikę Gdańską dla studentów (nie wiem czym się różni od “normalnego” Windowsa). Wszystkie programy normalnie się instalują, poza sterownikami do tego nieszczęsnego Radeona 9550. Początkowo pokazywał się komunikat o konieczności zainstalowania NET Framework 2.0, zainstalowałem kolejno:NET Framework 2.0, potem 3.0. potem 3,5, a na koniec SP1 do NET Framework. Po tym w czasie instalowania pojawia się komunikat, że nie można zainstalować tych sterowników i żeby najpierw zainstalować standardowe sterowniki VGA. Próbowałem różne wersje: od najnowszych 9.3 do 6,11. Próbowałem również sterowniki Omega 7.0.6.1

W menadżerze urządzeń cały czas przy karcie graficznej jest żółty znak zapytania i informacja o braku zainstalowanych sterowników.

Jak można sobie poradzić z tym problemem?

Może spróbuj ręcznie zainstalować stery: http://www.google.pl/search?client=fire … j+w+Google

Jak w google nic dokładnego nie znajdziesz to u mnie na stronei masz poradnik krok po kroku jak to zrobić. Link w profilu.

Dzięki za podpowiedź o ręcznym instalowaniu sterowników. Ściągnięte sterowniki nie chciały się instalować poprzez kliknięcie na nie. Z kolei, instalacja poprzez menadżera urządzeń nie było możliwa, ponieważ sterowników nie można było wskazać. Pomogło dopiero nagranie ich na płytę.

Jeszcze raz wielkie dzięki. :slight_smile: