Nie można zainstalować sterowników ekranu, za wysokie odświeżanie ekranu

Witajcie! Mam problem ze swoim monitorem po zmianie karty graficznej. Windows wykrywa że monitor może obsłużyć 85Hz i rozdzielczość 1600 x 1200 choć tak naprawdę może obsłużyć 1360 x 768 i maks. 60Hz. Gdy próbuję włączyć grę wyświetla się komunikat Poza zasięgiem pracy 85Hz/xxkHz, monitor nie daje rady. Próbowałem zainstalować sterowniki LG i Windows informuje że te sterowniki są aktualne i nie mogę ich zainstalować. Ustawiałem coś w Panelu Sterowania nVidia, teraz wyświetla taką jak trzeba rozdzielczość ale nie odświeżanie choć ustawiłem 60Hz. W grach pisze mi teraz Poza zakresem pracy 

60Hz/44.4kHz i chyba kHz się nie zgadzają. Wiem że na starej karcie nie było problemu, a instalacja sterowników ekranu była tylko dodatkiem bo Windows wykrywał tak jak trzeba. Instalowałem sterowniki z płytki i ze strony, i nic. W skrócie nie mogę uruchamiać gry i zrobić testu nowej grafiki. Używam teraz przejściówki z D-Sub na DVI może przez to mam problem ale nie mogę bez niej bo mój monitor ma tylko wejście D-Sub.

 

GPU: ASUS GeForce GTX 295 (Single PCB) [337.50 Beta]  (Przez przejściówkę D-Sub na DVI)

Monitor: LG Flatron W1941S (60Hz, 1360 x 768)

Starsze GPU: Palit GeForce 9600GT (Bez przejściówki)