NIe można zainstalować Wolfenstein RTC

Witam.

Mam problem z gra RTCW. Gra została odinstalowana, teraz gdy chce ja zainstalowac ponownie, menu płyty pokazuje, że gra jest nadal na kompie i mozna grac, lecz gry naciskam single player to pokazuje sie cos, znika i nic sie nie dzieje.

Proszę o niezwłoczna odpowiedz i z góry dziekuję.

 

 

W programie revo nic mi nie znajduje, a w rejestrze nie wiem jak i gdzie szukac.

Szukaj katalogów najlepiej przez total commandera “Return…”, “Wolfenstein”,“RTCW” i pod takimi hasłami przeszukaj rejestr. Usuń wszystko co znajdziesz. Oczywiście przed tym zabiegiem zalecam kopie zapasową systemu.

Usunąłem wszystko co związane , Return to Castle , Wolfenstein i tak pokolei i ■■■■ ;(

Gra została niepoprawnie odinstalowana. Przeskanuj komputer programem PrivaZer

Nie mogę pobrać tego programu hhe xD

Może zrób resetowanie ustawień komputera do stanu początkowego?

http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-10/windows-10-recovery-options

Nie mam takiej opcji, mam za dużo niezbędnych rzeczy, a z przezucaniem nie mam ochoty…   Może jest jakaś opcja z revo?

Jakbyś doczytał to pliki osobiste nie zostaną usunięte inna kwestia, że zawsze ważne dane trzeba zabezpieczać bo każda operacja przywracania resetowania systemu obarczona jest ryzykiem. Jak nic innego nie zadziałało dla mnie nie widzę innej opcji. Poza tym przeinstalowanie programów sterów itp to kwestia od kilku do kilkunastu minut. Założę się, że dłużej grzebałeś w rejestrze niż by Ci zajęło resetowanie do stanu początkowego.

Nie dzięki, kiedyś miałem przywracanie , nie nie format itp, tylko przywracanie usuneło mi prawie wszystko, jakieś innte pomysły?

Przed zresetowaniem Windowsa, w przypadku Windows 10, jesteś informowany o tym, co zostanie usunięte, a co zostanie. Pliki osobiste zostaną, na swoim miejscu. 

Tak, problem taki jest, że jak jest 11% to nagle pobieranie się zatrzymuje, wyskakuje błąd i niby że mam jakiś brak połączenia z internetem, a mam, spróbowałem ze storny producenta, a tam storna nie działa, może to ich wina?