Nie można zaktualizować Bitdefender scaner online

Witam. Od kilku dni nie mogę pobrać aktualizacji aby przeskanować system tym skanerem co jest w opisie. Albo wogóle się nie chce zaktualizować a jeśłi już idzie to bardzo wolno, dojdzie do kilku % i potem wywala informację: "Bitdefender failed to update the virus definitions. Although it might be possible to check for viruses, the result will probably not be 100% accurate. Do you want to start scanning? YES NO " Co to może być? Czy to coś u nich z serwerami? Sorki, ale nie znam się na angielskim, więc nie wiem co tamto może znaczyć :slight_smile: Powiem jeszcze że wcześniej było wszystko ok. Proszę o pomoc ![-o<

Spróbuj reinstal+czyszczenie rejestru(?).

Znaczy to mniej więcej,że Bitdefender nie aktualizuje definicji wirusów.Możliwe jest przeprowadzenie sprawdzenia

w celu poszukiwania wirusów,ale nie będzie to w 100% pewne.Czy chcesz rozpocząć skanowanie?Tak Nie.

Widocznie są kłopoty z serwerem.

Już to robiłem parokrotnie, ale to nie pomaga.

Daj znać jakiemuś znajomemu lub na innym kompie zainstaluj ten program(ta sama wersja)(są jakieś aktualizacje programu?) i sprawdź czy będzie inaczej wyglądała ta sprawa.